24rodopi.com/Общество/Политика

Кандидатът за депутат Мустафа Ахмед щял да бъде зам.-министър на… МВР.

С този пост се е хвалил самият той по време на кампанията, а и веднага след изборния ден, съобщиха за 24rodopi.com хора, пред които третият в листата на Румен Радев категорично заявявал новата си длъжност.

„Ще видите тогава какво ще стане, какво ще ви се случи!“, заричал се Ахмед, който бил готов да си разчиства сметките с тези, които не го харесват.

„Този така и не се научи на политика. По същия начин говореше и заплашваше на едни предишни парламентарни избори, когато се учреди партията на Лютви Местан ДОСТ. Абсолютно същото поведение. В деня на вота, въпреки, че беше член на ДПС, но вече не беше кандидат за депутат, той не се посвени публично да заяви, че „сега ще видите вие, ДОСТ какво ще ви направи“. След като партията обаче поолекна и не можа да влезе в Народното събрание, веднага заяви твърдата си подкрепа за Доган.

Най-вероятно в момента, Иван Демерджиев, който е спряган за вътрешен министър, дори не подозира за абсурдното поведение на този политически номад“, посочиха потресени от заканите на фиксирания в депутатско място Ахмед.

Припомняме, че той бе трети в листата на „Прогресивна България“, което пък предизвика остри реакции от страна на активисти.

„В ДПС, после към ДОСТ, после пак обратно, след това АПС, ядеше чеверме с Касим Дал, в един период се предлагаше на Борисов и сега – хоп, при Радев. Мястото му в листата бе осигурено от Рамадан Аталай. Искането дори бе да е на второ място. Чрез Аталай, Емин Балкан от „Балгьоч“ също настоявал за избираемо място за Ахмед. Радев обаче категорично отказал и посочил, че залага много на Емине Гюлестан. Въпреки това, много по-стойностни лица бяха изтикани на задни позиции, за да се угоди на един от любимите деребеи на Доган - Аталай“, посочиха за 24rodopi.com близки до формацията на Радев в Кърджали.

 

Share To:

24rodopiavtor

Viber

Post A Comment:

84 comments so far,Add yours

  1. Анонимен24/4/26 19:59

    Yandı pala 😄😃😄😃

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен24/4/26 21:40

      Ташак и музика.. много падна нивото. Много жалко че няма държавници. Повечето от политиците и депутати в кавички не стават даже за автогарата в Измир дето викаха гел аби гел. Тези ако им дадеш 15 патки с 5 ще се върнат вечерта и за тово нестават.

      Изтриване
    2. Анонимен24/4/26 22:45

      ТОЗИ МУШМОРОК Е ИНКАСИРАЛ ТОЛКОВА ЗЛОБА И ЗАВИСТ КОИТО МУ ОСИГУРЯВАТ ГАРАНТИРАНО 2 ПЪТЯ-ЗАТВОР ИЛИ ЛУДНИЦА.МИШЛЕТО СЕ НАПЪВА СЛОН ДА РОДИ.

      Изтриване
    3. Анонимен25/4/26 18:55

      Личи си кои са натрупали злобата и завистта

      Изтриване
    4. Анонимен25/4/26 20:34

      Таксиджията интриганта ,ще си остане едно просто момче,един селянин от биволяне ,който злепостави цялата алианса общност.
      Ако този интригант и комплексар не беше в листата още 10 Хил турци щяхме да гласуваме за Радев.
      Знаем ,че от ДПС го изгониха,
      Изгониха го и от АПС и то пори пълна зала,сега ще видите,че и от Радевата партия ще го изгонят,Аталай и копринков няма да могат да го спасят.

      Изтриване
    5. Анонимен27/4/26 11:26

      Този не съм го виждал в събранията на Дост

      Изтриване
  2. Анонимен24/4/26 20:06

    Ха ха ха

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен24/4/26 20:08

    Я,ще ставам космонавт

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен24/4/26 20:15

    -Rahmetli Aziz Nesin'in "Zübük" romanı cuk oturmuş.
    -Романът на покойния Азиз Несин „Зюбюк“ пасва идеално.

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен24/4/26 20:31

    Става! Даже и за пилот на самолета на Радев става ! Фиуууу..и в облаците. Той е от бизимкилер!!!

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен24/4/26 20:33

    Само така, много е важно да си вярва човек. Оня ден слезнаха от баира с галошите, днес за министерски кресла мечтаят.

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен24/4/26 20:37

    Родопски поети пишат за това, че няма нужда всички да знаят колко си "велик", което е вид закана към суетата и общественото мнение.

    ОтговорИзтриване
  8. Анонимен24/4/26 20:50

    И МНОГО ИНТЕРЕСНО -КАКВО ЩЕ СТАНЕ БЕ ТАКСИДЖИЯ ?

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен24/4/26 21:42

      Научихте ли ....правоъгълника колко прави ъгли има ???

      Изтриване
    2. Анонимен25/4/26 07:03

      И какво от това, че е бил таксиджия? Прави му чест, че е работил, докато е бил студент или докато тепърва е навлизал в живота на възрастните. Поздравления, че се е усъвършенствал толкова много и винаги е съдействал на хората за всичко.

      Изтриване
  9. Анонимен24/4/26 20:58

    Този е толкова отмъстителен, колкото и прост. Не може от улицата да го приберат в системата на МВР. Там ще го сдъвчат и изплюят в рамките на един ден, той какво си мисли, че е МВР, залъгалка или мижи да те лажем министерство? Муцито на вързано куче не може да даде храна.

    ОтговорИзтриване
  10. Анонимен24/4/26 21:01

    Радев и Демерджиев можеха да спечелят още повече гласове ,ако не бяха вкарали тези партийни номади в партиата.Пълни отрепки са,без никакво познание от политика !

    ОтговорИзтриване
  11. Анонимен24/4/26 21:13

    Този е такъв подмазвачи, направи всичко, за да си намери мястото в партията. Та гласове ли не купуваше, та в Турция ли не ходи по автогарите само и само да се покаже. Как си помисли, че ще стане министър незнам.

    ОтговорИзтриване
  12. Анонимен24/4/26 21:15

    Стига сте се бъзикали той с таксито летеше,аз го помня.Сега да бъде министър на траспорта има тренинг от таксито и от далаверите със сфетофарите.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен24/4/26 21:44

      Аз пък помня друго едно време много касетофони се крадеше от колите в Кърджали... ти това помниш ли ???

      Изтриване
    2. Анонимен25/4/26 05:37

      Къде беше ти когато той беше с таксито, и къде си ти в момента и той ? Смятам, че той е постигнал повече щом ти пишеш кометари за него, а не той за теб

      Изтриване
    3. Анонимен25/4/26 10:06

      Къде е :) я кажи да видим,освен да е потънал в мръсни интриги.

      Изтриване
    4. Анонимен25/4/26 11:37

      В интригите си ти като гледам, госпофин анонимен търсещ внимание в коментарите :D

      Изтриване
  13. Анонимен24/4/26 21:17

    Емине Гюлестан заслужава много по вече от него

    ОтговорИзтриване
  14. Анонимен24/4/26 21:22

    Демерджиев не е глупак, никога няма да вземе този търтей при себе си или пък да го сложи на някакво възлово място в което и да е министерство. Ако го направи ще е точно това което хората мразят - стани да седна. Ако така ще правят промени и подобряват живота на народа както обещаха, такива като Мустафа Ахмед никога няма да намерят място в която и да било партия. Г-н Демерджиев, вслушайте се в здравия разум. Към ПБ също няма да бъдем търпеливи, ако се правят такива назначения.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен24/4/26 21:40

      Нали гласувахте за Мустафа, сега защо го хулите, ще понесете отговорност, с какъв акъл гласувахте на тая листа… не знам!

      Изтриване
    2. Анонимен24/4/26 21:41

      Вземете го в София, много е добър, ще ви е от полза. Тамън да се отървем от него, една гадна физиономия по-мако в града, супер

      Изтриване
    3. Анонимен24/4/26 21:46

      Викаш протест до дупка , затвори пътя за Маказа летния сезон малко да се веселим и ние на селс.

      Изтриване
    4. Анонимен24/4/26 21:58

      Мислите, че няма да правят ли, тези места са обещани на някого, срещу резултатите. За съжаление този галош ще бъде на важно място, едва ли министър, но ще бъде нещо повече в града.

      Изтриване
  15. Анонимен24/4/26 21:24

    А не. Моля Ви, стига експерименти с МВР. Там трябва да работят професионалисти, а не политици.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен24/4/26 22:12

      Къв политик е таксиджията

      Изтриване
    2. Анонимен25/4/26 05:38

      Политик с 3 мандата, а ти на кое дередже си

      Изтриване
    3. Анонимен25/4/26 10:37

      ТИ ДА ВИДИШ -ПОЛИТИК ...

      Изтриване
    4. Анонимен25/4/26 11:38

      Покажи се, докажи се и тебе да те видим

      Изтриване
    5. Анонимен25/4/26 22:57

      Ха ха политик бил, е кажи какво полезно е свършил за народа? Нещичко, освен да си чопли в носа и далаверки?

      Изтриване
  16. Анонимен24/4/26 21:28

    Pomiyar dolen ittigant zaradi nego ne glasuvah za Radev

    ОтговорИзтриване
  17. Анонимен24/4/26 21:29

    Nikoy ne go iska toya intrigant vav progresivna Bilgarya samo intrigi pravi kraya mu se vidya vece ima cerven karton

    ОтговорИзтриване
  18. Анонимен24/4/26 21:41

    Започва с химн и с клетва свята,
    с „Народът е над всичко“ на уста.
    Поезията пълни залата, в сърцата
    блести надежда, малко чистота.
    Но дните минават в сива проза –
    параграфи, бюджети и дебати.
    Откъсната е вече всяка роза,
    остават само тръните и датите.
    Накрая, в тишината на архива,
    мандатът стихва – лист хартия бял.
    Дали остана нещо, дето оживява,
    или бе просто стих, в прахта изпял?

    ОтговорИзтриване
  19. Анонимен24/4/26 22:07

    Strah loze pazi! Mnogo komentari za tozi uj ''nekadırnik'' be !

    ОтговорИзтриване
  20. Анонимен24/4/26 22:08

    OSURUKTAN TENYARE SELYAM SOYLE O YARE..

    ОтговорИзтриване
  21. Анонимен24/4/26 22:14

    С ченгета и военни за къде сме. Цирка почна.

    ОтговорИзтриване
  22. Анонимен24/4/26 22:24

    Щом бил таксиджия зам. Министър на транспорта да го турят, барем разбира от тематиката. То е ясно, че ще ги инсталират някъде, като са обещали.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен24/4/26 22:34

      Защо да правят каквото и да било? хората гласуваха за Радев а не за таксиджията, който умело се вклини в новата партия. Нищо не разбира от никаква тематика, но ако Радев ще слага такива хора на важни постове, нищо добро не чака никого, още по-малко България. Следващият път няма да има гласове и за Радев. КАЗАХ!

      Изтриване
    2. Анонимен24/4/26 22:52

      Радев ако е опрял до този некадърник и интригант. Това значи пак на много зле вървят нещата.

      Изтриване
    3. Анонимен25/4/26 02:20

      И в Кирково хората гласуваха за Радев, а не за крадеца Палов и си въобразява че той е допринесъл за тези гласове.

      Изтриване
    4. Анонимен25/4/26 05:39

      Ти май ди много напред с тематиката, защо не си ли бил на негово място сумати години в парламента?

      Изтриване
  23. Анонимен24/4/26 22:38

    Mnogo shum za nishto! Kucheto si lae kervana si vırvı!

    ОтговорИзтриване
  24. Анонимен24/4/26 23:09

    Троловете се събудиха .

    ОтговорИзтриване
  25. Анонимен24/4/26 23:41

    Злоупотреба със служебна позиция? Не беше ли член от НК? Заплашване ли беше какво? Служителите на МВР имат право да отказват нареждания, които представляват или ще водят до извършване на наказателни деяния. Съгласно чл. 156, ал. 4 от Закона за МВР (ЗМВР), държавните служители в министерството имат право да не изпълнят заповед, която ги принуждава да извършат очевидно престъпление. Това е защитен механизъм, който гарантира, че йерархичният принцип в МВР не може да се използва за оправдаване на незаконни действия. Много въздух за тоя Мустафа, но по принцип не е за него, а за всеки, който е тръгнал да използва държавни органи (на данъкоплатеца са) за собствен келепир.

    ОтговорИзтриване
  26. Анонимен25/4/26 05:10

    Таксиджия та таксиджия… таксиджия преди 30 години,а сега с повече висшета от вашият речник, 3 МАНДАТА ДЕПУТАТ, 20+ кооперации, 10+ фирми! И за съжаление преди политиката не беше ТАКСИДЖИЯ, а строител с над 5 кооперации! Таксиджия, бакшиш, къзълбашин, ма е напред със светлинни години от вас, поспете си и коментирайте още малко, че само във сънищата ви и в коментарите ще успеете да го плюете, а на живо ялакалъка :D

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен25/4/26 09:37

      3 мандата друг път, я хубаво чети по колко месеца са били тези мандати. И проучи защо и как стана депутат от квотата на алианите. След това намери колко пъти е излязъл на трибуната на Народното събрание. И преди и сега не става, не става. Иначе може да има и 10 дипломи, всички знаем как се вземат вече. Построил е 5 кооперации, защото беше сол ташак на Хасан агата, а не защото има умствен капацитет.

      Изтриване
    2. Анонимен25/4/26 10:35

      ВСИЧКИТЕ МУ ДИПЛОМИ ДА СЪБЕРЕТЕ ЗА НИЩО НЕ СТАВАТ ОСВЕН ЗА УКРАСА НА ПОМЕЩЕНИЕ ЗА ИЗХОДНИ НУЖДИ..

      Изтриване
  27. Анонимен25/4/26 06:20

    Samo da go mahnat toya intrigant ot mene ima 1000 glasa 🙏🙏🙏

    ОтговорИзтриване
  28. Анонимен25/4/26 06:25

    Mnogo dobre go poznavam toya izmamnik toy izmami bratsi bratovcedite si ne mu vyarvayte nyama gram milost misli samo sebesi

    ОтговорИзтриване
  29. Анонимен25/4/26 06:28

    Дано да те изхърлят от тази партя да се отърват от този итригант иначи ще загубят много

    ОтговорИзтриване
  30. Анонимен25/4/26 08:00

    Зам министър на земеделието и горите ще е. Вече му е обещан и даден този пост. Обадиха му се по телефона.

    ОтговорИзтриване
  31. Анонимен25/4/26 08:21

    Продавайте строителни материали в магазина си, тази страна се нуждае от сериозна промяна, затова няма да гласувам. Защо бих гласувал за тези хора? Ще се смея, толкова са забавни. Бих казал дори повече, но не си заслужават.

    ОтговорИзтриване
  32. Анонимен25/4/26 08:41

    Като гледам коментарите , таксиджия или подобни глупости ми е жал за вас , два мандата като депутат в резюмето има Ахмед, щяло да заплашвал, ами който е крал и който е правил далавери извън закона той да мисли сега къде ще избяга, точно на тия цървули свинчета хамстери и тн. Е им страх. Хахаха С бившия депутат и сегашния представител от партията Радев ги подкрепям с уважение и казвам следното : действия в реално искам да видя !!!! Сиде страхливци ако сте Крали ще ви е тежко и горко.

    ОтговорИзтриване
  33. Анонимен25/4/26 09:29

    Стига сте писали глупости, какви хора до къде стигнаха да не би от другите партии имаше достойни хора посочени за депутати, а за "банкомати" е върха.

    ОтговорИзтриване
  34. Анонимен25/4/26 09:59

    Извинете ме, но не забравяйте, че когато държавните институции се използват за мъст и реванш това вече няма нищо общо с демокрацията, а е фашизъм, така че всеки от тези сипещи заплахи наляво-надясно да са наясно с това. Мислите ли, че ще го позволим? Мислите ли, че няма да излезем на улицата отново? Ако някой си въобразява, че който и да било в страната ще използва ресурси за лични интереси не е познал. В страна членка на ЕС няма да позволим нито болшевизъм, нито фашизъм.

    ОтговорИзтриване
  35. Анонимен25/4/26 10:33

    Абе я викайте Путин да оправи Булгаристана,че опашката за кандидат крадци е голяма.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен25/4/26 11:08

      Tова са успели хора, а не крадци. БДС.

      Изтриване
  36. Анонимен25/4/26 10:38

    Acıma kimseye Canlarımız Mustafa! Daha neler, neler konuşuyorlar arkandan bir bilsen... Selametle

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен25/4/26 15:07

      10:38 Палячо, много си му легнал на Муцито, дано да ти е добре под него.

      Изтриване
  37. Анонимен25/4/26 11:38

    Изборите промениха коренно политическата обстановка в страната.Това важи и за Кьрджалиския регион.На практика се оказа че вьпреки промените така наречените бивши политици нямат никакво намерение да оставят кокала ..Така влезлите в речниците мафия":сглопка" "бизим адам"с пьлна сила са на политическия терен.Без да са дали нищо особенно на хората които гласуват за тях.Страната е в тежка икономическа ситуация.Не чувам от никой за отваряне на работни места,увеличение на заплатите.Само пишите кой кьде ще е назначен.Добре паживьом па увидим Млади хора не давайте вьзможност да ви се подиграват с бьдещето ви!

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен25/4/26 12:08

      Няма и да чуеш нито за отваряне на работни места, нито за ръст на заплатите. Сега ще започнат вътрешните боричкания за властови позиции и това ще продължи поне до есента. Като намърдат навсякъде хората на Радев, тогава евентуално може да помислят и за бюджет, защото ако не помните държавата работи с една дванайста част от миналогодишния бюджет. Стотици фирми не мога та да си вземат парите от държавата, освобождават временно работниците си, други направо фалират.

      Изтриване
  38. Анонимен25/4/26 14:14

    am a dano ama nadali te m4etite sa bezplatni muci

    ОтговорИзтриване
  39. Анонимен25/4/26 14:23

    Призива "Acima hic kimseye" e фашистко!

    ОтговорИзтриване
  40. Анонимен25/4/26 16:22

    Муци, не ти ли е неудобно да паркираш във вътрешния двор на комплекс орфей, за да спестиш 1 евро от синя зона?! Разбирам, че инстинктивно от времето когато за един лев търкаляше таксито из възрожденци си прихванал да се вреш по стоянки , но това нито е частен паркинг нито е безплатният паркинг на баща ти. Бакшиш! За едно евро ли си бряяя

    ОтговорИзтриване
  41. Анонимен25/4/26 16:24

    Той е един зелен гущер и нищо друго.

    ОтговорИзтриване
  42. Анонимен25/4/26 17:08

    Zavist choveski...kakiv e problema ?

    ОтговорИзтриване
  43. Анонимен25/4/26 18:32

    Ама така коментирате че като ли всичко зависи от Кърджали спрете се бе хора освен вас всички искаха промяна и гласуваха за Радев и така той ще е министъра 4 год .

    ОтговорИзтриване
  44. Анонимен25/4/26 21:03

    Този палячо кой го допусна до партията ?? Кой направи това безобразие ??

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен25/4/26 21:21

      При алианите вождовете са духовни и революционни водачи.

      Изтриване
  45. Анонимен26/4/26 18:31

    Всички са педали

    ОтговорИзтриване
  46. Анонимен27/4/26 07:38

    Г-н Дерменджиев, вие отговаряте за Кърджалийски регион по линията на ПБ. Бъдете мъдър,какъвто сте и много внимателно с кадрите около Вас.Струпаха се на куп и то изведнъж.Има доста несполучливи,т.е. срещу такива срещу които ще се порим заедно и начело с Вас.
    Муустафа е противоречива личност.тАКА И ТАКА Е ВЪТРЕ НО ГО ДРЪЖТЕ МАЛКО ПОВЕЧЕ ПО ПЕРИФЕРИЯТА НА ВЛАСТА, ДА НЯМА УПРАВЛЕНСКИ ЛОСТОВЕ. В ГЛУХА ПОЗИЦИЯ Е НАЙ ПОДХОДЯЩ. ВЪВ ВЪЗТОРГ СМЕ ОТ ЕМИНЕ ГЮЛЕСТАН,ВЪПРЕКИ РОПОТА ОТ ДПС.

    ОтговорИзтриване
  47. Анонимен27/4/26 10:02

    На Палов също му е обещано да бъде зам.министър в Министерство на горите.

    ОтговорИзтриване
  48. Анонимен27/4/26 10:05

    Цирка ще е пълен ако Асенчо Палов го сложите на някаква служба.

    ОтговорИзтриване
  49. Анонимен27/4/26 21:59

    ina4e mucet vzemi li malko vlast 6te tormozi horAta

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.