24rodopi.com/Общество

Ерол Мюмюн и Неджми Али избраха Кърджали и Джебел. Двамата се връщат на кметските места, научи 24rodopi.com. Те са подали заявления в ЦИК за отказ от депутатски места.

Припомняме, че ДПС спечели три мандата в Кърджали.

На техните места в парламента влизат Байрам Байрам и Айтен Сабри.

Лидерът на ДПС Делян Пеевски бе водач на листата както в Кърджали, така и в Благоевград. Той спечели мандати и в двата региона и до утре вечер трябва да реши от кой избирателен район ще бъде депутат.

Share To:

24rodopiavtor

Viber

Post A Comment:

21 comments so far,Add yours

  1. Анонимен23/4/26 20:12

    Това беше ясно, всяка година едно и също. Влиза едно недоразумение, за което цяла България не написа нищо хубаво.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен23/4/26 21:35

      Как ти го публикуваха не знам

      Изтриване
    2. Анонимен24/4/26 01:15

      21.35 Отговарям ти в България има Свобода на Словото защото още не можем да изтрезнеем от изборните резултати.

      Изтриване
    3. Анонимен24/4/26 16:40

      в България има, ама в родопито няма

      Изтриване
  2. Анонимен23/4/26 20:48

    Щеше да е парадоксално обратното.

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен23/4/26 21:26

    Всички знаеха, че кметовете ще си останат по места и кой ще ги замени. Следващия път да се съобразят с гласуващите. Ако бяхя дали шанс на можещи, резултатите щяха да са по-добри.

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен23/4/26 21:29

    ало кво става с имотите в Джебел и там увеличихте цените

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен23/4/26 22:04

      Питайте строителите, защо питате кметовете.

      Изтриване
    2. Анонимен23/4/26 22:04

      В Джебел продават и купуват в Кърджали. Тва стана. Двама за работа немож намериш вече. Един покрив 15000 евра. Все едно сме в Германия.

      Изтриване
    3. Анонимен23/4/26 22:05

      Айтен Сабри е професионалист, заслужава си поста

      Изтриване
  5. Анонимен23/4/26 23:49

    А какво искате кубика бетон колко струва знаеш ли? А желязото ? А надника на работника ? Иначе искате високи заплати А пък тези заплати нали трябва да се калкулират в себестойност. Щом много знаеш купуваш парцел и си строиш къща. Някой на сила ли те кара да купуваш.?

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен24/4/26 05:31

    По ппинцип само една дума на Байрам Байрам костваше бая гласове на ДПС. Не казвам, че е краят на света, той може да е бил провокиран, изнервен, но щом е избран за народен представител, представлява нас избирателите, трябва да внимава с думи, действия. Вярвам, че ще си вземе поука, желая му достойно поведение оттук нататък. Вижте и с МЕЧ какво стана, Радостин Василев може да са го харесвали хората преди, но да плямпа нон стоп простотии, да раздава ритници в народното сэбрание, да се величае , отврати хората ужасно много. Вече е извън парламента, това му беше наказанието, което напълно заслужи.
    Айтен Сабри заслужава да е народен представител, знае, може, възпитана, вдъхваща доверие.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен24/4/26 11:03

      Че доган още навремето каза и магаре да има вързано ще го изберат. Очевидно нищо не се променило оттогава. Родопи пускай коментира

      Изтриване
  7. Анонимен24/4/26 08:31

    "На техните места в парламента влизат Байрам Байрам и Айтен Сабри."
    Чакайте малко, Шинаси, кмета на Кирково е преди тях - той отказва ли се ?

    ОтговорИзтриване
  8. Анонимен24/4/26 11:08

    Мда,Сабри заслужава?

    ОтговорИзтриване
  9. Анонимен24/4/26 11:55

    Шинаси може да бъде един добър депутат.Има опит и ще бъде полезен.

    ОтговорИзтриване
  10. Анонимен24/4/26 12:00

    Браво господин Мюмюн.Аз съм с вас но в Горското в кърджали ни карат да гласуваме за Герб иначе щели да ни уволнят.помислете над тва

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен24/4/26 17:44

      12.00 НЯМА да бъде кмет, а Горското не е общинска фирма.

      Изтриване
    2. Анонимен24/4/26 21:02

      То пък защото при другите партии е различно. Наивници.

      Изтриване
  11. Анонимен24/4/26 12:16

    Да бе карат те... дрешки.. ако искаш винаги можеш да гласуваш за когото искаш. Най малкото невалидно или н.п.никой. начити много само да искаш. Кмета трябва да е по внимателен с тези като теб ,уш на маса и лаф сме стеб башкан после празни урни. То и по селата по някога е така на месни избори , 40 души викат аз банко за теб сам артик ядене пиене на кръчма месец и края на изборния ден , опа яндък ба сандъка има 9 гласа за него става понякога. После се почва ааа бен кмета аттъм ба вече всички са за печелившия, хайде сега пък да мислим кои са тези 9 хапна дето неса гласували за избрания.

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.