24rodopi.com/Общество
Ерол Мюмюн и Неджми Али избраха Кърджали и Джебел. Двамата се връщат на кметските места, научи 24rodopi.com. Те са подали заявления в ЦИК за отказ от депутатски места.
Припомняме, че ДПС спечели три мандата в Кърджали.
На техните места в парламента влизат Байрам Байрам и Айтен
Сабри.
Лидерът на ДПС Делян Пеевски бе водач на листата както в
Кърджали, така и в Благоевград. Той спечели мандати и в двата региона и до утре вечер трябва да реши от кой избирателен район ще бъде депутат.















Това беше ясно, всяка година едно и също. Влиза едно недоразумение, за което цяла България не написа нищо хубаво.
ОтговорИзтриванеКак ти го публикуваха не знам
Изтриване21.35 Отговарям ти в България има Свобода на Словото защото още не можем да изтрезнеем от изборните резултати.
Изтриванев България има, ама в родопито няма
ИзтриванеЯпмааа
ОтговорИзтриванеЩеше да е парадоксално обратното.
ОтговорИзтриванеВсички знаеха, че кметовете ще си останат по места и кой ще ги замени. Следващия път да се съобразят с гласуващите. Ако бяхя дали шанс на можещи, резултатите щяха да са по-добри.
ОтговорИзтриванеало кво става с имотите в Джебел и там увеличихте цените
ОтговорИзтриванеПитайте строителите, защо питате кметовете.
ИзтриванеВ Джебел продават и купуват в Кърджали. Тва стана. Двама за работа немож намериш вече. Един покрив 15000 евра. Все едно сме в Германия.
ИзтриванеАйтен Сабри е професионалист, заслужава си поста
ИзтриванеА какво искате кубика бетон колко струва знаеш ли? А желязото ? А надника на работника ? Иначе искате високи заплати А пък тези заплати нали трябва да се калкулират в себестойност. Щом много знаеш купуваш парцел и си строиш къща. Някой на сила ли те кара да купуваш.?
ОтговорИзтриванеПо ппинцип само една дума на Байрам Байрам костваше бая гласове на ДПС. Не казвам, че е краят на света, той може да е бил провокиран, изнервен, но щом е избран за народен представител, представлява нас избирателите, трябва да внимава с думи, действия. Вярвам, че ще си вземе поука, желая му достойно поведение оттук нататък. Вижте и с МЕЧ какво стана, Радостин Василев може да са го харесвали хората преди, но да плямпа нон стоп простотии, да раздава ритници в народното сэбрание, да се величае , отврати хората ужасно много. Вече е извън парламента, това му беше наказанието, което напълно заслужи.
ОтговорИзтриванеАйтен Сабри заслужава да е народен представител, знае, може, възпитана, вдъхваща доверие.
Че доган още навремето каза и магаре да има вързано ще го изберат. Очевидно нищо не се променило оттогава. Родопи пускай коментира
Изтриване"На техните места в парламента влизат Байрам Байрам и Айтен Сабри."
ОтговорИзтриванеЧакайте малко, Шинаси, кмета на Кирково е преди тях - той отказва ли се ?
Мда,Сабри заслужава?
ОтговорИзтриванеШинаси може да бъде един добър депутат.Има опит и ще бъде полезен.
ОтговорИзтриванеБраво господин Мюмюн.Аз съм с вас но в Горското в кърджали ни карат да гласуваме за Герб иначе щели да ни уволнят.помислете над тва
ОтговорИзтриване12.00 НЯМА да бъде кмет, а Горското не е общинска фирма.
ИзтриванеТо пък защото при другите партии е различно. Наивници.
ИзтриванеДа бе карат те... дрешки.. ако искаш винаги можеш да гласуваш за когото искаш. Най малкото невалидно или н.п.никой. начити много само да искаш. Кмета трябва да е по внимателен с тези като теб ,уш на маса и лаф сме стеб башкан после празни урни. То и по селата по някога е така на месни избори , 40 души викат аз банко за теб сам артик ядене пиене на кръчма месец и края на изборния ден , опа яндък ба сандъка има 9 гласа за него става понякога. После се почва ааа бен кмета аттъм ба вече всички са за печелившия, хайде сега пък да мислим кои са тези 9 хапна дето неса гласували за избрания.
ОтговорИзтриване