24rodopi.com/Общество
„Без уведомление. Без последни показания. Без прозрачност. Сменят електромерите в Ардинско без знанието на потребителите – готвят ли ни нов капан?!“.
Затова алармира общественикът от Бял извор Исмет Осман.
„Кой ще
гарантира, че няма да ни прецакат да плащаме повече? В Бял Извор са подменени множество електромери -
без ясна информация, без оставени бележки от данните на електромера
до момента и без да бъдат уведомени самите абонати по-някакъв начин. Това
поражда сериозни въпроси: как ще се гарантира коректното отчитане и няма
ли риск от завишени сметки?
Когато
потребителят няма достъп до финалните данни от стария електромер, доверието
изчезва. А при вече съществуващите проблеми като ниско напрежение, което поврежда уреди и влияе на
потребителите, ситуацията става още по-тревожна“,
посочва още Исмет Осмат.
И призовава: Кой защитава правата на абонатите, време е
институциите да се размърдат и намесят!















Ауу голяма работа е станало. Вече ще са с новите както в Кърджали. Всички трябва да сме с еднакви измервателни устройства.
ОтговорИзтриванеПолзвателите НЕ ТРЯБВА ДА ЗНАЯТ ЗА СМЯНАТА ТОВА ТРЯБВА ВНИМАТЕЛНО ДА СЕ ИЗВЪРШИ БЕЗ ДА СЕ РАЗБЕРЕ БЕЗ ДА СЕ ПРАВЯТ НИКАКВИ ПРОТОКОЛИ
Изтриванетака в енергото с тези изпълнения ще получават високи заплати и бонуси
Изтриваневероятно ако е необходимо по тъмните часове на денонощието
ИзтриванеМодерно робство
ОтговорИзтриванеЖивот под натиск на квитанции,
в капан от срокове и печат.
Мечтите – леко на дистанция,
преди сметката да изплатят.
Така минават дни и години,
в сметки, цифри, празни джобове.
И в капана сме ние – невинни,
на белите листи – нови роби.
Ха-ха!
ИзтриванеПак ли бе вашта мама
ОтговорИзтриванеОт няколко години ползвам Atorch Смарт Енергиен измервател AT2PW и моха да видя от телефона в джоба всеки един момент какво потребление имам. Досега горе долу все съм знаел каква сметка ще имам.
ОтговорИзтриванеНи мож да бъди, вместо да го махнат изцяло тея електромери, те нови слагат! Mrisnisi!
ОтговорИзтриванеСамо се оплаквате бе,навремето,дядо ви е бил на газова лампа,-и са перели на ръка,и са готвили на печка с дърва ,а вие сега глезотии..спрете се вече
ОтговорИзтриванеРедовна практика на ЕВН,иначе откъде ще идват космическите им заплати.Държавата ги поддържа и затваря очи за такива нередности.А за народа СРЕДЕН ПРЪСТ.
ОтговорИзтриванеЩе има брадва..
ОтговорИзтриванеКато гледам всички тая зима ще палим печки на дърва
ОтговорИзтриванеДобре, че отказах климатиците по зелената програма. Как щях да се прецакам.
Изтриване