24rodopi.com/Общество

Без уведомление. Без последни показания. Без прозрачност. Сменят електромерите в Ардинско без знанието на потребителите – готвят ли ни нов капан?!“.

Затова алармира общественикът от Бял извор Исмет Осман.

Кой ще гарантира, че няма да ни прецакат да плащаме повече? В Бял Извор са подменени множество електромери - без ясна информация, без оставени бележки от данните на електромера до момента и без да бъдат уведомени самите абонати по-някакъв начин. Това поражда сериозни въпроси: как ще се гарантира коректното отчитане и няма ли риск от завишени сметки?

Когато потребителят няма достъп до финалните данни от стария електромер, доверието изчезва. А при вече съществуващите проблеми като ниско напрежение, което поврежда уреди и влияе на потребителите, ситуацията става още по-тревожна“, посочва още Исмет Осмат.

И призовава: Кой защитава правата на абонатите, време е институциите да се размърдат и намесят!

Share To:

24rodopiavtor

Viber

Post A Comment:

14 comments so far,Add yours

  1. Анонимен25/4/26 00:25

    Ауу голяма работа е станало. Вече ще са с новите както в Кърджали. Всички трябва да сме с еднакви измервателни устройства.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен26/4/26 07:58

      Ползвателите НЕ ТРЯБВА ДА ЗНАЯТ ЗА СМЯНАТА ТОВА ТРЯБВА ВНИМАТЕЛНО ДА СЕ ИЗВЪРШИ БЕЗ ДА СЕ РАЗБЕРЕ БЕЗ ДА СЕ ПРАВЯТ НИКАКВИ ПРОТОКОЛИ


      Изтриване
    2. Анонимен26/4/26 12:06

      така в енергото с тези изпълнения ще получават високи заплати и бонуси

      Изтриване
    3. Анонимен26/4/26 12:07

      вероятно ако е необходимо по тъмните часове на денонощието

      Изтриване
  2. Анонимен25/4/26 08:01

    Модерно робство
    Живот под натиск на квитанции,
    в капан от срокове и печат.
    Мечтите – леко на дистанция,
    преди сметката да изплатят.
    Така минават дни и години,
    в сметки, цифри, празни джобове.
    И в капана сме ние – невинни,
    на белите листи – нови роби.

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен25/4/26 08:09

    Пак ли бе вашта мама

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен25/4/26 08:40

    От няколко години ползвам Atorch Смарт Енергиен измервател AT2PW и моха да видя от телефона в джоба всеки един момент какво потребление имам. Досега горе долу все съм знаел каква сметка ще имам.

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен25/4/26 09:59

    Ни мож да бъди, вместо да го махнат изцяло тея електромери, те нови слагат! Mrisnisi!

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен25/4/26 10:07

    Само се оплаквате бе,навремето,дядо ви е бил на газова лампа,-и са перели на ръка,и са готвили на печка с дърва ,а вие сега глезотии..спрете се вече

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен25/4/26 10:25

    Редовна практика на ЕВН,иначе откъде ще идват космическите им заплати.Държавата ги поддържа и затваря очи за такива нередности.А за народа СРЕДЕН ПРЪСТ.

    ОтговорИзтриване
  8. Анонимен25/4/26 11:45

    Ще има брадва..

    ОтговорИзтриване
  9. Анонимен25/4/26 12:28

    Като гледам всички тая зима ще палим печки на дърва

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен25/4/26 19:24

      Добре, че отказах климатиците по зелената програма. Как щях да се прецакам.

      Изтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.