Post A Comment:
13 comments so far,Add yours
Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.
24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK
Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.
Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения. 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK














Остави, по-опасно е като излизат, там няма пресечка и както караш ти изкачат, някой и фарове не пускат и става още по-опасно!
ОтговорИзтриванеKameri iok, elektronno pravitelstvo iok 😛😛😛😛😛😛😛
ОтговорИзтриванеВместо да се тюхкате и пишете по медиите управниците от Кърджали да махнат счупените тротоарни плочки . Местото да бъде асфалтирано качествено, а цената на сфалта да бъде заплатена от тези собственици на автомобили които живеят в тези блокове . Стига само констатации, снимки и репортажи . Време е вече не обикновените граждани или Община Кърджали да им плащат масрафа щото е по лесно, а виновните . И най накрая полицията да си влезе в ролята на опазването на общественият ред и да си заслужат заплатите. Ще видите какъв ефект ще има . Така може да стане в целият град .
ОтговорИзтриванеЦелият булевард е в окаяно състояние, трябва спешно да се ремонтира
ОтговорИзтриванеНа много места е така. Тротоарите са и за пешеходци, и за автомобили. Като няма санкции и надзор, ще чакаме отново десетки години кметството да ремонтира разрушените тротоари.
ОтговорИзтриванеСлед тротоара, едно минипаркче с цветни лехи, зелени ниски храсти и пейки за хората, ще реши проблема. И без туй е презастроено и липсват кътчета за градска красота и малко отдих.
ОтговорИзтриванеТам е много широко, идеално място за паркинг...
ОтговорИзтриванеКато няма паркинги както трябва така ще е...вече не е бай тошово време да има 5 коли пред блоковете.
ОтговорИзтриванеЗатваря се тротоара за автомобили и това е.Да минават отдолу където са блоковете.Ама нали сме тарикати,за какво да обикаляме.По добре да строшим плочките и след това да ревем КЪДЕ Е КМЕТА???
ОтговорИзтриванеЗа какво са 10 метра тротоар? По добре е да се асфалтира пред блоковете,2–3 метра тротоар са напълно достатъчни
ОтговорИзтриванеНяма ред това всеки го знае, заради това всеки прави каквото иска.
ОтговорИзтриванеДа сложат едни колчета там и готово.
Отделно тази гледка е много лоша. Нови но счупени тротоари. Жалко.
В Германия сме виждали такива места с колчета и железни вериги
ОтговорИзтриванеМинал невидял всеки коментира и няма никаква представа каква е истината.вместо да сезирате полицията хайде утре да погледнете къде е пътя за тези блокове дали има въобще някакъв път.да има но не е довършен на три места по средата на пътя има три отворени шахти (неасфалтиран) трябва да имаш танк .входа на улицата е до автомивката ако има мераклии нека се пробва.а колко подадени молби и жалби има за довършването на пътя питайте общината колите които са паркирани не са на живущите там тия блокове имат подземени гаражи.хайде общината да се заеме да оправя пътя нали хората си плащат данъците
ОтговорИзтриване