24rodopi.com/Общество

Тротоарът е напълно разбит. Плочките са като жалки остатъци от тикли.

Причината – от булеварда се качват автомобили, за да стигнат до „паркинга“ пред новите кооперации. И обратно.

Кърджалийско явление.

 

Share To:

24rodopiavtor

Viber

Post A Comment:

13 comments so far,Add yours

  1. Анонимен5/4/26 14:38

    Остави, по-опасно е като излизат, там няма пресечка и както караш ти изкачат, някой и фарове не пускат и става още по-опасно!

    ОтговорИзтриване
  2. Анонимен5/4/26 15:10

    Kameri iok, elektronno pravitelstvo iok 😛😛😛😛😛😛😛

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен5/4/26 16:27

    Вместо да се тюхкате и пишете по медиите управниците от Кърджали да махнат счупените тротоарни плочки . Местото да бъде асфалтирано качествено, а цената на сфалта да бъде заплатена от тези собственици на автомобили които живеят в тези блокове . Стига само констатации, снимки и репортажи . Време е вече не обикновените граждани или Община Кърджали да им плащат масрафа щото е по лесно, а виновните . И най накрая полицията да си влезе в ролята на опазването на общественият ред и да си заслужат заплатите. Ще видите какъв ефект ще има . Така може да стане в целият град .

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен5/4/26 16:47

    Целият булевард е в окаяно състояние, трябва спешно да се ремонтира

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен5/4/26 16:50

    На много места е така. Тротоарите са и за пешеходци, и за автомобили. Като няма санкции и надзор, ще чакаме отново десетки години кметството да ремонтира разрушените тротоари.

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен5/4/26 17:38

    След тротоара, едно минипаркче с цветни лехи, зелени ниски храсти и пейки за хората, ще реши проблема. И без туй е презастроено и липсват кътчета за градска красота и малко отдих.

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен5/4/26 20:29

    Там е много широко, идеално място за паркинг...

    ОтговорИзтриване
  8. Анонимен5/4/26 20:52

    Като няма паркинги както трябва така ще е...вече не е бай тошово време да има 5 коли пред блоковете.

    ОтговорИзтриване
  9. Анонимен5/4/26 22:21

    Затваря се тротоара за автомобили и това е.Да минават отдолу където са блоковете.Ама нали сме тарикати,за какво да обикаляме.По добре да строшим плочките и след това да ревем КЪДЕ Е КМЕТА???

    ОтговорИзтриване
  10. Анонимен5/4/26 22:42

    За какво са 10 метра тротоар? По добре е да се асфалтира пред блоковете,2–3 метра тротоар са напълно достатъчни

    ОтговорИзтриване
  11. Анонимен5/4/26 22:53

    Няма ред това всеки го знае, заради това всеки прави каквото иска.
    Да сложат едни колчета там и готово.
    Отделно тази гледка е много лоша. Нови но счупени тротоари. Жалко.

    ОтговорИзтриване
  12. Анонимен6/4/26 13:43

    В Германия сме виждали такива места с колчета и железни вериги

    ОтговорИзтриване
  13. Анонимен7/4/26 00:03

    Минал невидял всеки коментира и няма никаква представа каква е истината.вместо да сезирате полицията хайде утре да погледнете къде е пътя за тези блокове дали има въобще някакъв път.да има но не е довършен на три места по средата на пътя има три отворени шахти (неасфалтиран) трябва да имаш танк .входа на улицата е до автомивката ако има мераклии нека се пробва.а колко подадени молби и жалби има за довършването на пътя питайте общината колите които са паркирани не са на живущите там тия блокове имат подземени гаражи.хайде общината да се заеме да оправя пътя нали хората си плащат данъците

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.