24rodopi.com/Коментари/Общество

Кърджали винаги е бил интересен по избори. Център на вниманието. През другото време – кучета го яли. И за 34 години подобно мислене и действия, последната народна мъдрост се превърна в буквалност в ежедневието.

За 34 години Кърджали се превърна в символ на корупция, разруха, но пък местна ояденост и самонадеяност. Това изгони хиляди хора – повечето зад граница, други из по-големите градове в страната.

За последните две години обаче, в региона бяха изсипани около 200 милиона лева, а Кърджали отлепи от дъното и започва да се развива с бързи темпове. Някои деца, станали вече родители, за първи път видяха основни ремонти по разнебитената сякаш след война пътна инфраструктура.

И понеже отново е изборно време…

Изтъпанил се някакъв кандидат за депутат и словоизлива, та чак се олива - Кърджали бил символ на завладяната България.

Това прозрение да бе направено преди целувката с Доган, разбираемо. Ама след нея – работата си върви към брак по сметка. Само дето бившият агент Сава е минал на краставици и се е настанил отзад.

Share To:

24rodopiavtor

Viber

Post A Comment:

20 comments so far,Add yours

  1. Д-р Амет Доганов3/4/26 16:32

    Идвам да си взема кашоните с Мастика.

    ОтговорИзтриване
  2. Анонимен3/4/26 17:01

    Ако онези, които се насищат с пиене и ядене, биват румени, светли и весели, то колко повече този, който се храни с мисли, съзерцавайки божиите дела и като се кичи с тях, би желал и други да видят и да обикнат тези дела. На онези, които бъдат такива, пера ще им израснат като на. орли, ще летят и не ще се мъчат. Защото радостта не знае мъка, а дава криле.

    Из пролога на Дънди Белязания

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен3/4/26 17:07

    Nay golemiya vinovnik za polojenieto v koeto e kircali e vinoven mangalo tatarina dobre 4e Peevski yahna Dps i po4na da se pravi nesto za tozi grad ne samo kircali tsyala kircaliyska oblast

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен3/4/26 18:00

    Пъдпъдък ли си, сова ли си или ястреб, отегли се да си изживееш старините. Забърка една каша виждаш ли че тези пари които изкара и стана милионер, като използваше хората вече почти 35г . Но не си здрав и щастлив човек като мумия си вече. Но няма да бъдеш запомнен с добро то сега те псуват като си заминеш пак ще те псуват. Това което си направи от това никой не може да те спаси, пътят е един за богатият и беден човек ........Много бързо забравяте кой ви избира, и за какво давате клетва като седнете на тези столове

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен4/4/26 07:34

      циганина си е циганин дали е гагаузки

      Изтриване
  5. Анонимен3/4/26 19:25

    Краставиците са двойно удоволствие за дръндарския мангал и за салатка и за отзад.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен4/4/26 20:14

      Аслъ. Добре ще му дойде залатата.

      Изтриване
  6. Анонимен3/4/26 19:35

    Яаа д-р Соколов се появи пак . Къде ли се беше скрил това момче ?

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен3/4/26 20:27

    АМА ОХРАНАТА Е ОТ СТОЛИПИНОВО

    ОтговорИзтриване
  8. Анонимен3/4/26 20:50

    ОТВРАТ и ГНУС

    ОтговорИзтриване
  9. Анонимен4/4/26 00:25

    Ураааааа.От две години вече корупцията е непозната дума в града ни.???????

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен4/4/26 18:00

      Така си мислиш отвори си очите

      Изтриване
  10. Анонимен4/4/26 06:30

    Йосиф СТАЛИН през 2 световна война преди всички АТАКИ срещу противника наредил да се даде на войниците по 200 грама ВОДКА.
    Така войника се само стимулира.

    Аз лично преди важно решение се ползвам от опита на СТАЛИН.

    Защо Доган да не вземе преди решение алкохол.

    Алкохола СТИМУЛИРА, необходимо е при управлението на този ЛОШ МАТЕРИАЛ.



    ОтговорИзтриване
  11. Анонимен4/4/26 07:33

    Салата или нещо друго

    ОтговорИзтриване
  12. Анонимен4/4/26 07:36

    Доган е бил много умен, прокара идеята всички да слушат лидера и лидера е великия вожд и другите са само слуги и това продължава и в другите партии

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен4/4/26 09:58

      👍👍👍

      Изтриване
    2. Анонимен4/4/26 15:55

      То не е негова идея.. това си е чист комунизм..

      Изтриване
    3. Анонимен4/4/26 15:55

      То не е негова идея.. това си е чист комунизм..

      Изтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.