24rodopi.com/Общество

Изборите минаха, резултатите са ясни. Еуфорията остана само в социалните мрежи.

Реалностите са други. И всеки знае какви – от цените в магазините, до тези в бензиностанциите и още, още куп проблеми.

Време е за работа.

Добрата новина – ремонтите в Кърджали продължават. Улица след улица, участък след участък.

Share To:

24rodopiavtor

Viber

Post A Comment:

44 comments so far,Add yours

  1. Анонимен22/4/26 12:48

    Не бойте се деца
    Хляб ще има за всички.......

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен22/4/26 14:01

      Планетата често е обект на конфликти и е играла важна роля в историята на „Междузвездни войни“, особено в сериала „Мандалорецът“.

      Изтриване
    2. Анонимен22/4/26 21:38

      Яша ва. Само напред амуджа иш чок бачкате както винаги. Хазъранджиите да му мислят за нас е все тая.

      Изтриване
  2. Анонимен22/4/26 12:59

    Христо Ботев - кв.Възрожденци платното е като Козлодуй

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен22/4/26 17:44

      В козлодуй улиците светят от 15 години на светлини години са от кърджали контейнерите са под земята навсякаде зелено чисто

      Изтриване
  3. Анонимен22/4/26 13:09

    И ул. “Металург “ в кв. “Студен кладенец” - кога ще дойде ред най-сетне? Или ще я оставят до кметските избори? Народът на думи не вярва, само на дела!

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен22/4/26 14:45

      Като гласувахте за Радев не мислехте за улиците нали?Сега те да ви ги оправят(както каза Демерджиев че за Кърджали вече няма да има финансиране).Молете се те да ви ги оправят!

      Изтриване
    2. Анонимен22/4/26 15:32

      За който сте гласували, той да ви оправи улиците

      Изтриване
    3. Анонимен22/4/26 20:56

      Отговаряш като наранен.

      Изтриване
    4. Анонимен22/4/26 21:32

      Е то нали ДПС спечели в общината и даже с по висок резултат. Щом, не ви се работи ал палто и гит. Други да идвад.

      Изтриване
  4. Анонимен22/4/26 13:33

    Улиците в кърджали са в окаяно състояние все едно е като Иран и Украйна след бомбардировки.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен22/4/26 15:32

      Дано да си останат ей така, и това ви е много на вас

      Изтриване
    2. Анонимен22/4/26 21:00

      Откъде тази злоба? Щом не те интересува какво ще се случва в града, не си прави труда да следиш местната медия. Само съдбата на определена партия ли ти е в главата?

      Изтриване
    3. Анонимен22/4/26 21:08

      Dai video na ursula von der layen...bash bakam eu komisarkata 🤣🤣🤣🤣🤣

      Изтриване
    4. Анонимен22/4/26 21:43

      Много философи ама, но повечето са дървени.... ташак и музика. Само Кърджали който мранка тяма работа тук, да си ходи там където му е хубаво. Зорлам гюзеллик йок ба чоджум, хайде пътя... комплексари жалки.

      Изтриване
  5. Анонимен22/4/26 13:40

    Въженият мост до към 2050 ще монтират ли останалите 20 дъски?

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен23/4/26 13:06

      Въжения мост 5 човека по 2 метра на ден

      Изтриване
  6. Анонимен22/4/26 13:54

    Трябва да сте слепи за да не виждате как се променя града.Може ли с магическа пръчка да се извърши на веднъж.После ревете за трафика в града.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен22/4/26 19:59

      И какво се променя ,че не виждам нищо две години копаят като изоглавени на всякъде и една улица няма завършена ако това са промени мерси не искам целия център е блокиран от всякъде пълна малоумщина

      Изтриване
  7. Анонимен22/4/26 14:53

    ОТ АВТОГАРАТА ДО БОЛНИЦАТА КОГА ЩЕ СВЪРШИ
    ДАЖЕ И ДО НИКОЛОВО ,НИКОЙ НЕ РАБОТИ НЯМА МАШИНИ РАЗБИТ Е ПЪТЯ И НЕ СЕ ЗНАЕ КОГА ЩЕ ПОЧНАТ

    ОтговорИзтриване
  8. Анонимен22/4/26 15:20

    Най хубаво то предстои.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен23/4/26 17:03

      Да предстои. Работи се. Но хората преминаха през ужасен преходен период на празни обещания и корупция и загубиха вярата си в управляващи и политици. Затова некомпетентността и особено корупцията рябва да се наказват. Оставиш ли човек без последствия за действията си, той може да стане доста самонадеян и да е убеден, че е безнаказ. От историята знаем, че са извършени много ужасни действия, при които животът на хората е бил просто странична щета, не са запознати с правата и задълженията си и са оставени да се справят сами.

      Изтриване
  9. Анонимен22/4/26 15:47

    Оттук нататък забравете за ремонт на улици, училища, детски градини. Общини на ГЕРБ и на ДПС пари няма да видят! 1,4 млрд от ББР за общини и еврофондове няма да бъдат използвани за общините!

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен22/4/26 18:51

      Ot 30 godini ot gerb kakvo vidqhme!boykovci hasanovci za obiknoven c4ovek nqma rabota po obshtinite sabaha si cqlata roda

      Изтриване
    2. Анонимен22/4/26 21:38

      Стига с тез заплахи! В кметството да се трудят да печелят проекти, а не да чакат даром са получават.

      Изтриване
    3. Анонимен22/4/26 21:47

      Е ще минем към новите тогава.

      Изтриване
    4. Анонимен23/4/26 12:11

      Защо да забравим за обновяване? Да не би да имаш информация, че досегашните парични постъпления са били нерегламентирани? Ако всичко е по законен ред, значи ще продължи са се обновява градът ни. Няма място за заплахи от сорта “ще видите” и т.н.

      Изтриване
  10. Анонимен22/4/26 15:57

    Оттук нататък ще има да си мечтаете за ремонт на улици!

    ОтговорИзтриване
  11. Анонимен22/4/26 16:20

    Парите свършиха.
    Ще се чака новите инвестиции.
    Ако дойде ред на Кърджали.

    ОтговорИзтриване
  12. Анонимен22/4/26 16:40

    ул.Давид Овадия в центъра

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен22/4/26 21:50

      Абе ти прост ли си там улица няма. Първо трябва да се реморат старите улици. То за тях пари няма. За нова улица от къде?

      Изтриване
    2. Анонимен24/4/26 10:17

      Питай инвеститора бе... то за българските улици няма средства та ти Давид та Давид бе аркадаш. Да не би Джордж общината да е направила.

      Изтриване
  13. Анонимен22/4/26 18:17

    ulitsa arteskos ima 40m cheren pat koga

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен23/4/26 19:04

      Какво си написал? Улица Арпезос или нещо подобно.

      Изтриване
  14. Анонимен22/4/26 19:33

    Вчера пред 91 блок В-ци, осем души ,единият с лопата ,едно багерче дига пушилка и уж чисти праха от платното до бордюра. Тоя с лопатата бавно гребне половин лопата прах и я мята в ......зелената площ.Другите гледат отблизо как се работи по социалистически. Колко пари ще вземат? Няма да са малко.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен22/4/26 21:40

      Хората заслужават достойно заплащане, като в алеманията, поне 10 евро на час за тежката работа, която описваш, че са вършили.

      Изтриване
    2. Анонимен22/4/26 21:59

      Прав си Перат Пари само да Дойдат Холандците виж какво ще Направят за година Кърджали

      Изтриване
  15. Анонимен22/4/26 21:39

    Кмета ще направи каквото може, а ще видим какво ще позволят

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен23/4/26 07:06

      Аз попаднах във тоя живот
      без моята воля и знание.
      След алфата следва възход
      духовен разтеж от страдание.
      Случайности, стръмни скали,
      лъжовности, дързост, признания...
      Във тази реалност и ти
      умело поставяш названия:
      богатства и лукс, суети -
      броими стремежни заглавия.
      По стойност с големи цени,
      но духом - нищожни послания.
      В реалната, смела игра,
      забравил началната права,
      разменна монета, сама...

      Изтриване
    2. Анонимен23/4/26 17:01

      Пак ли ти

      Изтриване
  16. Анонимен23/4/26 10:14

    Парите 1.4 милиарда от ББР отиват като вноска за заема( дарението) от 90 милиарда евро за Украйна.Студената вода е вкусна!

    ОтговорИзтриване
  17. Анонимен23/4/26 12:30

    Наближават местни избори.Всеки избран да се стегне и да работи истински за хората. Дела , дела и пак дела ,казваше някой по едно време.По делата ще ви избираме .......

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен23/4/26 14:13

      Точно така! Народът на обещания не вярва. Само делата са мерило!

      Изтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.