24rodopi.com/Общество
Изборите минаха, резултатите са ясни. Еуфорията остана само в социалните мрежи.
Реалностите са други. И всеки знае какви – от цените в
магазините, до тези в бензиностанциите и още, още куп проблеми.
Време е за работа.
Добрата новина – ремонтите в Кърджали продължават. Улица
след улица, участък след участък.















Не бойте се деца
ОтговорИзтриванеХляб ще има за всички.......
Планетата често е обект на конфликти и е играла важна роля в историята на „Междузвездни войни“, особено в сериала „Мандалорецът“.
ИзтриванеЯша ва. Само напред амуджа иш чок бачкате както винаги. Хазъранджиите да му мислят за нас е все тая.
ИзтриванеХристо Ботев - кв.Възрожденци платното е като Козлодуй
ОтговорИзтриванеВ козлодуй улиците светят от 15 години на светлини години са от кърджали контейнерите са под земята навсякаде зелено чисто
ИзтриванеИ ул. “Металург “ в кв. “Студен кладенец” - кога ще дойде ред най-сетне? Или ще я оставят до кметските избори? Народът на думи не вярва, само на дела!
ОтговорИзтриванеКато гласувахте за Радев не мислехте за улиците нали?Сега те да ви ги оправят(както каза Демерджиев че за Кърджали вече няма да има финансиране).Молете се те да ви ги оправят!
ИзтриванеЗа който сте гласували, той да ви оправи улиците
ИзтриванеОтговаряш като наранен.
ИзтриванеЕ то нали ДПС спечели в общината и даже с по висок резултат. Щом, не ви се работи ал палто и гит. Други да идвад.
ИзтриванеУлиците в кърджали са в окаяно състояние все едно е като Иран и Украйна след бомбардировки.
ОтговорИзтриванеДано да си останат ей така, и това ви е много на вас
ИзтриванеОткъде тази злоба? Щом не те интересува какво ще се случва в града, не си прави труда да следиш местната медия. Само съдбата на определена партия ли ти е в главата?
ИзтриванеDai video na ursula von der layen...bash bakam eu komisarkata 🤣🤣🤣🤣🤣
ИзтриванеМного философи ама, но повечето са дървени.... ташак и музика. Само Кърджали който мранка тяма работа тук, да си ходи там където му е хубаво. Зорлам гюзеллик йок ба чоджум, хайде пътя... комплексари жалки.
ИзтриванеВъженият мост до към 2050 ще монтират ли останалите 20 дъски?
ОтговорИзтриванеВъжения мост 5 човека по 2 метра на ден
ИзтриванеТрябва да сте слепи за да не виждате как се променя града.Може ли с магическа пръчка да се извърши на веднъж.После ревете за трафика в града.
ОтговорИзтриванеИ какво се променя ,че не виждам нищо две години копаят като изоглавени на всякъде и една улица няма завършена ако това са промени мерси не искам целия център е блокиран от всякъде пълна малоумщина
ИзтриванеОТ АВТОГАРАТА ДО БОЛНИЦАТА КОГА ЩЕ СВЪРШИ
ОтговорИзтриванеДАЖЕ И ДО НИКОЛОВО ,НИКОЙ НЕ РАБОТИ НЯМА МАШИНИ РАЗБИТ Е ПЪТЯ И НЕ СЕ ЗНАЕ КОГА ЩЕ ПОЧНАТ
Dai video i snimki v eu 🤣🤣🤣🤣🤣
ИзтриванеНай хубаво то предстои.
ОтговорИзтриванеДа предстои. Работи се. Но хората преминаха през ужасен преходен период на празни обещания и корупция и загубиха вярата си в управляващи и политици. Затова некомпетентността и особено корупцията рябва да се наказват. Оставиш ли човек без последствия за действията си, той може да стане доста самонадеян и да е убеден, че е безнаказ. От историята знаем, че са извършени много ужасни действия, при които животът на хората е бил просто странична щета, не са запознати с правата и задълженията си и са оставени да се справят сами.
ИзтриванеОттук нататък забравете за ремонт на улици, училища, детски градини. Общини на ГЕРБ и на ДПС пари няма да видят! 1,4 млрд от ББР за общини и еврофондове няма да бъдат използвани за общините!
ОтговорИзтриванеOt 30 godini ot gerb kakvo vidqhme!boykovci hasanovci za obiknoven c4ovek nqma rabota po obshtinite sabaha si cqlata roda
ИзтриванеСтига с тез заплахи! В кметството да се трудят да печелят проекти, а не да чакат даром са получават.
ИзтриванеЕ ще минем към новите тогава.
ИзтриванеЗащо да забравим за обновяване? Да не би да имаш информация, че досегашните парични постъпления са били нерегламентирани? Ако всичко е по законен ред, значи ще продължи са се обновява градът ни. Няма място за заплахи от сорта “ще видите” и т.н.
ИзтриванеОттук нататък ще има да си мечтаете за ремонт на улици!
ОтговорИзтриванеПарите свършиха.
ОтговорИзтриванеЩе се чака новите инвестиции.
Ако дойде ред на Кърджали.
ул.Давид Овадия в центъра
ОтговорИзтриванеАбе ти прост ли си там улица няма. Първо трябва да се реморат старите улици. То за тях пари няма. За нова улица от къде?
ИзтриванеПитай инвеститора бе... то за българските улици няма средства та ти Давид та Давид бе аркадаш. Да не би Джордж общината да е направила.
Изтриванеulitsa arteskos ima 40m cheren pat koga
ОтговорИзтриванеКакво си написал? Улица Арпезос или нещо подобно.
ИзтриванеВчера пред 91 блок В-ци, осем души ,единият с лопата ,едно багерче дига пушилка и уж чисти праха от платното до бордюра. Тоя с лопатата бавно гребне половин лопата прах и я мята в ......зелената площ.Другите гледат отблизо как се работи по социалистически. Колко пари ще вземат? Няма да са малко.
ОтговорИзтриванеХората заслужават достойно заплащане, като в алеманията, поне 10 евро на час за тежката работа, която описваш, че са вършили.
ИзтриванеПрав си Перат Пари само да Дойдат Холандците виж какво ще Направят за година Кърджали
ИзтриванеКмета ще направи каквото може, а ще видим какво ще позволят
ОтговорИзтриванеАз попаднах във тоя живот
Изтриванебез моята воля и знание.
След алфата следва възход
духовен разтеж от страдание.
Случайности, стръмни скали,
лъжовности, дързост, признания...
Във тази реалност и ти
умело поставяш названия:
богатства и лукс, суети -
броими стремежни заглавия.
По стойност с големи цени,
но духом - нищожни послания.
В реалната, смела игра,
забравил началната права,
разменна монета, сама...
Пак ли ти
ИзтриванеПарите 1.4 милиарда от ББР отиват като вноска за заема( дарението) от 90 милиарда евро за Украйна.Студената вода е вкусна!
ОтговорИзтриванеНаближават местни избори.Всеки избран да се стегне и да работи истински за хората. Дела , дела и пак дела ,казваше някой по едно време.По делата ще ви избираме .......
ОтговорИзтриванеТочно така! Народът на обещания не вярва. Само делата са мерило!
Изтриване