24rodopi.com/Общество
Полицаи от РУ-Кърджали установиха непълнолетна, извършила кражба на телефон, съобщиха от Областната дирекция на МВР.
След
подаден сигнал вчера, че от детска площадка в централната част на Кърджали е
откраднат мобилен телефон, полицейски служители предприели действия за разкриване
на деянието. За малко повече от час е задържана 17-годишна кърджалийка,
съпричастна към кражбата.
Мобилното
устройство е намерено, иззето и върнато на собственичката. Сектор „Охранителна
полиция“ продължава работата по проверката по чл.194, ал.1 от Наказателния
кодекс.















Айшето пак се е активирала
ОтговорИзтриване