24rodopi.com/Общество
Бързо производство е образувано в РУ-Кърджали за управление на автомобил след употреба на алкохол, съобщиха от полицията.
Около
22,30 часа снощи полицаи спрели за проверка лек автомобил „Ауди“, управляван от
47-годишна. Направеният тест за алкохол отчел 2,26 промила.
Издаден
е талон за медицинско изследване, но била отказана кръвна проба за химически
анализ. Водачката е задържана за срок до 24 часа по Закона за МВР в
полицейското управление. Сектор „Охранителна полиция“ и разследващ полицай
продължават работата по случая.















Да не е от Тихомир или Припек !
ОтговорИзтриванене, от кв. Байкал е
ОтговорИзтриване