24rodopi.com/Общество
4 320 кърджалийци подкрепиха Илия Илиев в настояването му пред правителството за изграждане на Обходен път, над 3000 пък депутата Георги Георгиев от „Възраждане“.
Това е
равносметката от проведените две подписки в областния град, като разликата
между тях е 4 години.
Припомняме,
че бившият областен управител Илия Илиев организира подписка през 2022-ра
година като част от партията „Републиканци за България“.
Като
дежа вю това сториха и от „Възраждане“ години по-късно.
Резултат
– не бе постигнат.
Георгиев постави въпроса пред регионалния министър, а от отговора му става ясно, че въпреки изготвения и приет още през 2017 г. технически проект, той вече се нуждае от актуализация и оптимизация, а старите проектни решения са определени като практически неосъществими без съществени промени. Министерството призна също, че решението по оценката на въздействието върху околната среда е загубило правното си действие, след като строителството не е започнало в законоустановения срок.
В
репликата си Георги Георгиев подчерта, че на практика проектът е върнат почти в
изходна позиция, посочват от пресцентъра на „Възраждане“.
„Гражданите
на Кърджали едва ли ще бъдат удовлетворени да чуят, че обходният път е на
практика върнат на нулево ниво. Ако за 15 години не е изграден един обходен
път, хората основателно се питат колко време ще бъде необходимо за изграждането
на цяла магистрала“, посочва Георгиев.
Преди 4
години Илия Илиев пък каза следното след като внесе подписите: „Целта ни е да
привлечем вниманието на управляващите към проблем, който засяга хилядите жители
на Кърджали и цялата област, както и на огромния поток туристи, пътуващи по
европейски коридор 9. Огромният трафик от автомобили преминава през центъра на
града ни. Липсата на околовръстен път създава дискомфорт, заплаха е за
безопасността на кърджалийци и фактор за замърсяване на околната среда. Всички
трябва да обединим усилията си, за да разрешим този проблем“.
Припомняме, че през годините тогавашният премиер Бойко Борисов периодично пращаше министрите си в Кърджали по темата „Околовръстен път“. Та въвеждането на тол такси щяха да изплатят инвестицията, та…
Нищо от това не се случи. Освен, че бяха пропилени години, а проектът от 200 млн. лева (2016), към момента най-вероятно ще е набъбнал петорно.
Друго
притеснително относно гражданското общество е – задръствания, ужасен трафик е кахър
за десетки хиляди в Кърджали, но когато се опре до въпроса „Искаме ли обход“ –
с „да“ отговарят между 3000 и 4300 души.















На концесия да се даде, на частна фирма, която да взема такса, определена от държавата, която ще взема и ддс-то 20%, без да се налага да се харчи 1 млрд.
ОтговорИзтриванеАко се направи обходен път,няма да е добре за бизнеса
ОтговорИзтриванеOlmuycak ba. Yorma Kafanı.
ОтговорИзтриване