24rodopi.com/Общество
Милиони вложени за ефективност, нова визия, истински ренесанс на сградите.
Всичко
ще започне днес от една детска градина и ще приключи с голям концерт.
Турът по
рязане на ленти продължава. Кметът на Кърджали ще открие обновените ДГ „Ян
Бибиян“, „Белия кораб“, сградата на бившия Окръжен народен съвет, спортна зала
„Арпезос“…
В 20
часа Ерол Мюмюн ще стори това и пред Дома на културата, след което пък започва
и финалния за сезона концерт на културната иинституция.















BRAVOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!
ОтговорИзтриване