24rodopi.com/Общество
„Махайте се, това е частна собственост!“.
Така отговаря търговецът, завзел част от тротоара на
булевард „Христо Ботев“ във „Възрожденци“.
„С детска количка не може да се премине нагоре. При молба от
наша страна да премести стоката си, ни беше отговорено така - махайте се от тук,
това е частна собственост!“. Микробусът му е паркиран на тротоарната площ“, сигнализират
читатели на 24rodopi.com.
Според тях, търговецът вече е бил санкциониран за подобно
нарушение.















112 те ще му кажат, дали е частна или не!
ОтговорИзтриванеПри нас беше абсолютно същата работа човека си паркира всеки ден там тротоарът го е превзел и да найстина е доста агресивен
ОтговорИзтриванеПсува рогае заплашва хората ги е страх да се оплачат полицията всеки ден паркира до тях и не го вижда а защо ли не му правят нищо да не бибда им плаща такса спокойствие
ОтговорИзтриванеПонеже е селянин, а Кърджали стана селска Анадола дуйдунму
ИзтриванеОт шекер махала
ИзтриванеСамо,че В Анадола хората са много по-културни,дуйдун му???????
ИзтриванеЗавзел е тротоара паркирал е в градинката пред блока които хората от блока са направили за да им е красиво но на него не му пука от никой и от нищо за този човек няма закони
ОтговорИзтриванеЗащо такива индивиди биват толерирани,ако е бил санкциониран явно санкцията не е достатъчно висока.
ОтговорИзтриванеВ България всеки може да си прави всичко което поиска и не виждам кой какво ще му каже държавните органи са абдикирали
ОтговорИзтриванеЕй тоя боклук. Абсолютен измамник
ОтговорИзтриване_!_
ИзтриванеАбсолютен наглец с баща му слагат 20 сергии за цветя по целия квартал. Плащай ти будалата данъци помещение. Тоя шишко да ти продава пред магазина
ОтговорИзтриванеДа се сезира община та...
ОтговорИзтриванеДетето ми не може да мине от там защото го е страх от него и децата му плюят по другите деца това нормално ли е полицията е постоянно при него и нищо не му прави
ОтговорИзтриванеOt desata kakvo iskate vie ne biyahteli desa
ИзтриванеМного жалко и не е поведение на търговец. Вместо да се разбира с хората да му купуват стоката, той се прави на Брендо
ИзтриванеГосподинът от ромски произход си е завзел тротоара полиция нап община кърджали обърнете внимание на даденият господин целият квартал е вдигнал ръце
ОтговорИзтриванеИ диван е изкарал там е заприличало на cennet mahalesi 😂
ОтговорИзтриванеда не говорим че кантара му никога не е калибриран от фирма
ОтговорИзтриванеХей Агенцията по храните-проверен ли е за здравна книжка той и жена му дето продава
ОтговорИзтриванеАко се води земеделски производител,къде му е градината???,или само прибира пари от Земеделието?
ОтговорИзтриванеОтврат, аман от селски хитреци за сметка на Общината!
ОтговорИзтриванеПолицията да пита Общината, издавала ли е разрешение за търговия и тротоарно право ....
НАП, да попитат какви данъци плаща...
ROMA ITALIQ dali
ОтговорИзтриване