24rodopi.com/Общество

„Махайте се, това е частна собственост!“.

Така отговаря търговецът, завзел част от тротоара на булевард „Христо Ботев“ във „Възрожденци“.

„С детска количка не може да се премине нагоре. При молба от наша страна да премести стоката си, ни беше отговорено така - махайте се от тук, това е частна собственост!“. Микробусът му е паркиран на тротоарната площ“, сигнализират читатели на 24rodopi.com.

Според тях, търговецът вече е бил санкциониран за подобно нарушение.

 

Share To:

24rodopiavtor

Viber

Post A Comment:

23 comments so far,Add yours

  1. Анонимен28/6/26 10:18

    112 те ще му кажат, дали е частна или не!

    ОтговорИзтриване
  2. Анонимен28/6/26 10:30

    При нас беше абсолютно същата работа човека си паркира всеки ден там тротоарът го е превзел и да найстина е доста агресивен

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен28/6/26 10:36

    Псува рогае заплашва хората ги е страх да се оплачат полицията всеки ден паркира до тях и не го вижда а защо ли не му правят нищо да не бибда им плаща такса спокойствие

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен28/6/26 11:22

      Понеже е селянин, а Кърджали стана селска Анадола дуйдунму

      Изтриване
    2. Анонимен28/6/26 12:14

      От шекер махала

      Изтриване
    3. Анонимен28/6/26 12:26

      Само,че В Анадола хората са много по-културни,дуйдун му???????

      Изтриване
  4. Анонимен28/6/26 10:41

    Завзел е тротоара паркирал е в градинката пред блока които хората от блока са направили за да им е красиво но на него не му пука от никой и от нищо за този човек няма закони

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен28/6/26 10:44

    Защо такива индивиди биват толерирани,ако е бил санкциониран явно санкцията не е достатъчно висока.

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен28/6/26 10:51

    В България всеки може да си прави всичко което поиска и не виждам кой какво ще му каже държавните органи са абдикирали

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен28/6/26 10:52

    Ей тоя боклук. Абсолютен измамник

    ОтговорИзтриване
  8. Анонимен28/6/26 10:57

    Абсолютен наглец с баща му слагат 20 сергии за цветя по целия квартал. Плащай ти будалата данъци помещение. Тоя шишко да ти продава пред магазина

    ОтговорИзтриване
  9. Анонимен28/6/26 11:16

    Да се сезира община та...

    ОтговорИзтриване
  10. Анонимен28/6/26 11:30

    Детето ми не може да мине от там защото го е страх от него и децата му плюят по другите деца това нормално ли е полицията е постоянно при него и нищо не му прави

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен28/6/26 12:40

      Ot desata kakvo iskate vie ne biyahteli desa

      Изтриване
    2. Анонимен28/6/26 13:04

      Много жалко и не е поведение на търговец. Вместо да се разбира с хората да му купуват стоката, той се прави на Брендо

      Изтриване
  11. Анонимен28/6/26 12:23

    Господинът от ромски произход си е завзел тротоара полиция нап община кърджали обърнете внимание на даденият господин целият квартал е вдигнал ръце

    ОтговорИзтриване
  12. Анонимен28/6/26 12:28

    И диван е изкарал там е заприличало на cennet mahalesi 😂

    ОтговорИзтриване
  13. Анонимен28/6/26 12:29

    да не говорим че кантара му никога не е калибриран от фирма

    ОтговорИзтриване
  14. Анонимен28/6/26 12:31

    Хей Агенцията по храните-проверен ли е за здравна книжка той и жена му дето продава

    ОтговорИзтриване
  15. Анонимен28/6/26 12:33

    Ако се води земеделски производител,къде му е градината???,или само прибира пари от Земеделието?

    ОтговорИзтриване
  16. Анонимен28/6/26 12:38

    Отврат, аман от селски хитреци за сметка на Общината!
    Полицията да пита Общината, издавала ли е разрешение за търговия и тротоарно право ....
    НАП, да попитат какви данъци плаща...

    ОтговорИзтриване
  17. Анонимен28/6/26 12:51

    ROMA ITALIQ dali

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.