24rodopi.com/Общество

Ремонт на една окаяна улица. От десетилетия участъкът на „Републиканска“, от кръстовището с булевард „България“ до това с „Беломорски“, бе в безобразно състояние. Превърнал се в символ на безхаберие и тотална разруха в един областен град. Символ на управленска немощ.


Улицата минава и покрай една от емблемите на града – Регионалния исторически музей. Въпреки това – нищо не бе пипано по нея – дупки като окопи, пропаднал асфалт.

Всичко ще остане в миналото като неприятен спомен. Ремонт и на този окаян участък!

 

 

Share To:

24rodopiavtor

Viber

Post A Comment:

25 comments so far,Add yours

  1. Анонимен3/6/26 11:50

    Да чакаме значи пак арест за кмета. Ясно и сигналите откъде идват - имотентите от апс

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен3/6/26 13:00

      Като се притеснявате, чакайте си! Досега не знам да е арестуван кметът - отведен за разпит и арест са различни понятия, ама на страха очите са големи и ви се привиждат и арести. Ок, вярвайте си!

      Изтриване
    2. Анонимен3/6/26 19:00

      Ремонтите на улиците са факт. Но всичко е толкова хаотично - сякаш планът е тук да копнем, там да копнем и да засипем с пясък за дълго. Така изглежда, че много от улиците се ремонтират. Някои по-дълги улици са наполовина ремонтирани, обаче се отчитат като готови (ул. Металург, ул. Републиканска). Ясно е, че не може всичко наведнъж да се ремонтира, но поне да имаше ред. Ако се уведоми населението какъв е планът на дейностите, хората няма да заливат с коментари и питания кога ще дойде ред и на техния квартал или улица.

      Изтриване
  2. Анонимен3/6/26 11:56

    Тези, които работят са на мишена в България. Тези, които крадат, лъжат, рушат са на почит. Затова нашата родина е на този хал.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен3/6/26 12:46

      топ коментар за тук особено

      Изтриване
  3. Анонимен3/6/26 11:57

    Кръговото на хотел Меаца кога ще го почват, някой знае ли ?

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен3/6/26 12:45

      Като си тръгнат селяните щото до тогава ще ги учим на светофар

      Изтриване
  4. Анонимен3/6/26 11:59

    Чак пък в окаяно положение. Просто на ново строителство и тежки машини улици не издържат.
    Но има много по-окаяни улици, наподобяващи лунен пейзаж от цялото асанско управление.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен3/6/26 13:11

      Какво говориш бе човек, участъкът край детската градина там е ад

      Изтриване
  5. Анонимен3/6/26 12:03

    Чакаме алеи покрай реката

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен3/6/26 12:12

    Не само тази почти всичките са в окаяно състояние ама какво толкова се хвалите незнам един участък от 200 метра сте направили и се хвалите градът е разруха улиците са леш вместо да говорите работете щото тоя участък от 200 метра го правите една година "Дела трябват не думи"

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен3/6/26 13:15

      Бе галфон, ами "Тракия", "Републиканска", улицата от новата джамия до "Славейков", "Булаир", "Мара Михайлова", останалите................., нищо ли не е това? И това бе за 3 години, нещо, за което на инджинера не му стигнаха 20 години?

      Изтриване
  7. Анонимен3/6/26 12:22

    А ул.Давид Овадия до Грийн парк и Ариете-КОГА?

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен3/6/26 13:12

      Сто пъти ви го казаха и пак не загряхте, от баирите ли се довлякохте вие там? Улицата е в съда, заради бързата работа на Асан да я даде на изпълнител, а след това да обяви поръчката

      Изтриване
    2. Анонимен3/6/26 13:24

      Ало слезлия от гората, ако не ги разбираш нещата не ги коментирай, делото не е пречка, има си начини и е редно да се случат нещата, при положение ,че четири години си плащаме данъците.

      Изтриване
    3. Анонимен3/6/26 13:43

      Така е, изпълнението е обжалвано. Но колко години вече е в съда? Какво толкова сложно има, че се бави изключително много делото?

      Изтриване
    4. Анонимен3/6/26 17:20

      Стига вече бе, колко улици в града чакат преди вас.

      Изтриване
  8. Анонимен3/6/26 14:32

    Ул.Кап.Петко Войвода е централна и е ад по нея ....кога ?

    ОтговорИзтриване
  9. Анонимен3/6/26 14:58

    Цял живот пешеходците вървим по пътното платно от магазин Зорница до 27 блок и после по цялата улица до 29 блок. Кой мечтае за алеи покрай реката

    ОтговорИзтриване
  10. Анонимен3/6/26 15:48

    Podkrepete Hasancho ste gi opravi

    ОтговорИзтриване
  11. Анонимен3/6/26 19:22

    Мост за крайно село КОГА..

    ОтговорИзтриване
  12. Анонимен3/6/26 19:32

    Много хора ще съжаляват за това,че гласуваха за ПБ.На път е да се върне комунистическият режим.Както казва един господин от София ,,Пеевски е аматьор в сравнение с Радев.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен4/6/26 07:39

      Звучи като уплаха коментарът

      Изтриване
    2. Анонимен4/6/26 10:08

      Сега ти звучи глупаво, но през зимата ще го ползваш за лайт мотив на товите глупави писания

      Изтриване
  13. Анонимен4/6/26 11:21

    Ревизиите в министерствата и общините не са репресия, а пряко прилагане на демократичните принципи за прозрачност на държавното управление и разходване на публичните средства! "Скелетът в гардероба" наречен комунистически режим, който удобно вадите в кризисни ситуации издава само страхът ви от истината!

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.