24rodopi.com/Общество
Ремонт на една окаяна улица. От десетилетия участъкът на „Републиканска“, от кръстовището с булевард „България“ до това с „Беломорски“, бе в безобразно състояние. Превърнал се в символ на безхаберие и тотална разруха в един областен град. Символ на управленска немощ.
Улицата минава и покрай една от емблемите на града – Регионалния исторически музей. Въпреки това – нищо не бе пипано по нея – дупки като окопи, пропаднал асфалт.
Всичко ще остане в миналото като неприятен спомен. Ремонт и на
този окаян участък!
















Да чакаме значи пак арест за кмета. Ясно и сигналите откъде идват - имотентите от апс
ОтговорИзтриванеКато се притеснявате, чакайте си! Досега не знам да е арестуван кметът - отведен за разпит и арест са различни понятия, ама на страха очите са големи и ви се привиждат и арести. Ок, вярвайте си!
ИзтриванеРемонтите на улиците са факт. Но всичко е толкова хаотично - сякаш планът е тук да копнем, там да копнем и да засипем с пясък за дълго. Така изглежда, че много от улиците се ремонтират. Някои по-дълги улици са наполовина ремонтирани, обаче се отчитат като готови (ул. Металург, ул. Републиканска). Ясно е, че не може всичко наведнъж да се ремонтира, но поне да имаше ред. Ако се уведоми населението какъв е планът на дейностите, хората няма да заливат с коментари и питания кога ще дойде ред и на техния квартал или улица.
ИзтриванеТези, които работят са на мишена в България. Тези, които крадат, лъжат, рушат са на почит. Затова нашата родина е на този хал.
ОтговорИзтриванетоп коментар за тук особено
ИзтриванеКръговото на хотел Меаца кога ще го почват, някой знае ли ?
ОтговорИзтриванеКато си тръгнат селяните щото до тогава ще ги учим на светофар
ИзтриванеЧак пък в окаяно положение. Просто на ново строителство и тежки машини улици не издържат.
ОтговорИзтриванеНо има много по-окаяни улици, наподобяващи лунен пейзаж от цялото асанско управление.
Какво говориш бе човек, участъкът край детската градина там е ад
ИзтриванеЧакаме алеи покрай реката
ОтговорИзтриванеНе само тази почти всичките са в окаяно състояние ама какво толкова се хвалите незнам един участък от 200 метра сте направили и се хвалите градът е разруха улиците са леш вместо да говорите работете щото тоя участък от 200 метра го правите една година "Дела трябват не думи"
ОтговорИзтриванеБе галфон, ами "Тракия", "Републиканска", улицата от новата джамия до "Славейков", "Булаир", "Мара Михайлова", останалите................., нищо ли не е това? И това бе за 3 години, нещо, за което на инджинера не му стигнаха 20 години?
ИзтриванеА ул.Давид Овадия до Грийн парк и Ариете-КОГА?
ОтговорИзтриванеСто пъти ви го казаха и пак не загряхте, от баирите ли се довлякохте вие там? Улицата е в съда, заради бързата работа на Асан да я даде на изпълнител, а след това да обяви поръчката
ИзтриванеАло слезлия от гората, ако не ги разбираш нещата не ги коментирай, делото не е пречка, има си начини и е редно да се случат нещата, при положение ,че четири години си плащаме данъците.
ИзтриванеТака е, изпълнението е обжалвано. Но колко години вече е в съда? Какво толкова сложно има, че се бави изключително много делото?
ИзтриванеСтига вече бе, колко улици в града чакат преди вас.
ИзтриванеУл.Кап.Петко Войвода е централна и е ад по нея ....кога ?
ОтговорИзтриванеЦял живот пешеходците вървим по пътното платно от магазин Зорница до 27 блок и после по цялата улица до 29 блок. Кой мечтае за алеи покрай реката
ОтговорИзтриванеPodkrepete Hasancho ste gi opravi
ОтговорИзтриванеМост за крайно село КОГА..
ОтговорИзтриванеМного хора ще съжаляват за това,че гласуваха за ПБ.На път е да се върне комунистическият режим.Както казва един господин от София ,,Пеевски е аматьор в сравнение с Радев.
ОтговорИзтриванеЗвучи като уплаха коментарът
ИзтриванеСега ти звучи глупаво, но през зимата ще го ползваш за лайт мотив на товите глупави писания
ИзтриванеРевизиите в министерствата и общините не са репресия, а пряко прилагане на демократичните принципи за прозрачност на държавното управление и разходване на публичните средства! "Скелетът в гардероба" наречен комунистически режим, който удобно вадите в кризисни ситуации издава само страхът ви от истината!
ОтговорИзтриване