24rodopi.com/Общество

19-годишният кърджалийски футболен талант Йозем Трифонов – Танго записа голям успех в своята кариера, след като стана шампион с австрийския отбор SPG FC Mellau в шеста лига на Австрия.

Бившият футболист на „Родопа“ (Смолян), „Арда“ (Кърджали) и „Върбица“ (Бенковски) се присъедини към тима през втория полусезон и бързо се утвърди като важна част от състава. В изиграните срещи той реализира 2 гола и записа 6 асистенции, с което допринесе за спечелването на шампионската титла.


„Много съм щастлив, че вдигнахме шампионската купа и завършихме сезона с актив от 38 точки. Това е голям успех за нашия отбор. Надявам се през следващия сезон да се представим достойно и в пета лига“, сподели Йозем Трифонов.

Младият футболист изпраща най-сърдечни поздрави от Австрия към своите бивши съотборници в „Родопа“, „Арда“ и „Върбица“. Той насърчава младите таланти да бъдат упорити, да следват мечтите си и да търсят възможности за развитие, както самият той е направил.

Успехът на Танго е поредното доказателство, че талантливите футболисти от Кърджалийско могат да намерят своя път към успеха и извън пределите на България.

Гюнер ШЮКРИ, Австрия

 

Share To:

24rodopiavtor

Viber

Post A Comment:

21 comments so far,Add yours

  1. Анонимен2/6/26 20:47

    Браво и още много успехи

    ОтговорИзтриване
  2. Анонимен2/6/26 20:54

    За инсайд нищо ли не е казал там му изгря кариерата на Озем

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен2/6/26 21:29

    6 лига голям успех браво

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен2/6/26 21:34

    Какво надувате това невъзпитано дете ..Не може да различи левия и десния си крак ..6-та лига на Австрия играе срещу багеристи над 50 години ..

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен2/6/26 21:51

      Напълно те подкрепям,супер невъзпитано момче беше,лигльо от класа.
      6 лига играят 45+ годишните,защо не публикува снимка с отбора и ще видим.
      Успех следващия сезон и дано се възпитава в Европа.

      Изтриване
    2. Анонимен2/6/26 23:02

      Браво Танго успех кучетата си лаят кервана си върви

      Изтриване
  5. Анонимен2/6/26 21:36

    Играл съм в 6-та лига на Германия ..плащаха ми квартирата ,че играя за тях .пълни некадърници .За 6-та лига на Австрия даже не ми се говори .работници над 40 години

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен2/6/26 21:50

    Няма значение лигата,важното е че е братчед!

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен3/6/26 08:35

      ааа баш, сигурно и преводач не му трябва за колегите . . . .

      Изтриване
  7. Анонимен2/6/26 23:56

    Браво Танго само напред...

    ОтговорИзтриване
  8. Анонимен3/6/26 00:55

    Понякога много прекалява с думичката ,,наздраве” и това не му влияе много добре на психиката, евала че е стигнал толкова далеч..5та лига е голямо постижение! Радвам се че го познавам и че деляхме 3 лева за хляб заедно (бяха моите) а иначе като човек…голям мошенник само да се прибере в България чакам го с отворени ръце

    ОтговорИзтриване
  9. Анонимен3/6/26 00:56

    Тия дънки от снимката с купата от вкъщи ги открадна прибрах го да спи за една вечер и си ги отмъкна ромския му произход

    ОтговорИзтриване
  10. Анонимен3/6/26 01:02

    Какво означава ,,най-големият фен” той гонеше топки всеки мач защото просеше от футболистите тениски и после ги пускаше в ОЛХ тва е професионален схемаджия

    ОтговорИзтриване
  11. Анонимен3/6/26 01:06

    Има проблеми с нервите преди година и половина беше потрошил лампите пред бакарди защото 13-годишната му приятелка му го ядосала и после беше бесен сервитьор мен ме обслужваше и ме беше страх да му поръчам лед за чашата ми с фреш портокал и грейпфрут

    ОтговорИзтриване
  12. Анонимен3/6/26 07:28

    С шеста австрийска лига избивате рибата.

    ОтговорИзтриване
  13. Анонимен3/6/26 07:36

    Да счупи уличните лампи и там !

    ОтговорИзтриване
  14. Анонимен3/6/26 09:38

    Спас Делев отново в АРДА !!!

    ОтговорИзтриване
  15. Анонимен3/6/26 14:37

    Tango nomer 1 nqma da go hranite vie koga shte igraete v Avsriq lainari. Zavijdate i znaete Che ot vas za nishto ne stava i za tva go hranite da vi eba maikata.

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.