24rodopi.com/Общество
19-годишният кърджалийски футболен талант Йозем Трифонов – Танго записа голям успех в своята кариера, след като стана шампион с австрийския отбор SPG FC Mellau в шеста лига на Австрия.
Бившият футболист на „Родопа“ (Смолян), „Арда“ (Кърджали) и
„Върбица“ (Бенковски) се присъедини към тима през втория полусезон и бързо се
утвърди като важна част от състава. В изиграните срещи той реализира 2 гола и
записа 6 асистенции, с което допринесе за спечелването на шампионската титла.
„Много съм щастлив, че вдигнахме шампионската купа и завършихме сезона с актив от 38 точки. Това е голям успех за нашия отбор. Надявам се през следващия сезон да се представим достойно и в пета лига“, сподели Йозем Трифонов.
Младият футболист изпраща най-сърдечни поздрави от Австрия
към своите бивши съотборници в „Родопа“, „Арда“ и „Върбица“. Той насърчава
младите таланти да бъдат упорити, да следват мечтите си и да търсят възможности
за развитие, както самият той е направил.
Успехът на Танго е поредното доказателство, че талантливите
футболисти от Кърджалийско могат да намерят своя път към успеха и извън
пределите на България.
Гюнер ШЮКРИ, Австрия


.jpg)













Браво и още много успехи
ОтговорИзтриванеЗа инсайд нищо ли не е казал там му изгря кариерата на Озем
ОтговорИзтриване6 лига голям успех браво
ОтговорИзтриванеКакво надувате това невъзпитано дете ..Не може да различи левия и десния си крак ..6-та лига на Австрия играе срещу багеристи над 50 години ..
ОтговорИзтриванеНапълно те подкрепям,супер невъзпитано момче беше,лигльо от класа.
Изтриване6 лига играят 45+ годишните,защо не публикува снимка с отбора и ще видим.
Успех следващия сезон и дано се възпитава в Европа.
Браво Танго успех кучетата си лаят кервана си върви
ИзтриванеИграл съм в 6-та лига на Германия ..плащаха ми квартирата ,че играя за тях .пълни некадърници .За 6-та лига на Австрия даже не ми се говори .работници над 40 години
ОтговорИзтриванеНяма значение лигата,важното е че е братчед!
ОтговорИзтриванеааа баш, сигурно и преводач не му трябва за колегите . . . .
ИзтриванеБраво Танго само напред...
ОтговорИзтриванеТанго е хубав танц
ИзтриванеПонякога много прекалява с думичката ,,наздраве” и това не му влияе много добре на психиката, евала че е стигнал толкова далеч..5та лига е голямо постижение! Радвам се че го познавам и че деляхме 3 лева за хляб заедно (бяха моите) а иначе като човек…голям мошенник само да се прибере в България чакам го с отворени ръце
ОтговорИзтриванеТия дънки от снимката с купата от вкъщи ги открадна прибрах го да спи за една вечер и си ги отмъкна ромския му произход
ОтговорИзтриванеНе моЗе да бАде. . . . . .
ИзтриванеКакво означава ,,най-големият фен” той гонеше топки всеки мач защото просеше от футболистите тениски и после ги пускаше в ОЛХ тва е професионален схемаджия
ОтговорИзтриванеИма проблеми с нервите преди година и половина беше потрошил лампите пред бакарди защото 13-годишната му приятелка му го ядосала и после беше бесен сервитьор мен ме обслужваше и ме беше страх да му поръчам лед за чашата ми с фреш портокал и грейпфрут
ОтговорИзтриванеС шеста австрийска лига избивате рибата.
ОтговорИзтриванеДа счупи уличните лампи и там !
ОтговорИзтриванеСпас Делев отново в АРДА !!!
ОтговорИзтриванеTango nomer 1 nqma da go hranite vie koga shte igraete v Avsriq lainari. Zavijdate i znaete Che ot vas za nishto ne stava i za tva go hranite da vi eba maikata.
ОтговорИзтриванеНЛО
Изтриване