24rodopi.com/Общество

Разследване за представен неистински официален документ в ТП на НОИ е започнато в ОДМВР-Кърджали, съобщиха от полицията.

Жител на областта приложил към документи за пенсия образец за придобит осигурителен стаж с вписани неверни данни.

Сектор „Противодействие на икономическата престъпност“ и разследващ полицай продължават работата по случая с оглед на чл.316 във връзка с чл.308, ал.1 от Наказателния кодекс за съзнателно използване на неистински официален документ.

 

Share To:

24rodopiavtor

Viber

Post A Comment:

9 comments so far,Add yours

  1. Анонимен26/6/26 11:53

    тия криви глАви не разбраха, че така не става !!!

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен26/6/26 22:12

      Тя и твойта е крива днес те видях като вървеше пред мен все едно си ударен с тигана

      Изтриване
  2. Анонимен26/6/26 12:00

    С какво полицаите и военните са повече от другите, че не си плащат сами осигуровките. Хрантутници !!!

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен26/6/26 12:24

      Ами ако искаш да знаеш повече прочети Закона за държавните служители. Това дето го пишеш няма да стане нито сега, нито от догодина. Полицаите и военните за разлика от всички други нямат право да имат фирми, нямат право и да работят друго било през свободното им време, било по време на отпуск и т.н. Това се отнася за всички работещи със статут на държавни служители. Трябва да знаете обаче, че не всички работещи в администрацията на страната са държавни служители. Имаш ли представа какво направиха в момента за останалите държавни служители освен МВР и МО? Щели да си плащат осигуровките 20%, ама първо ще им вдигнат заплатите с тези проценти, защото иначе ще се получи намаляване на възнагражденията им. Демек, пак ние ще им дадем тези 20%, а те ще ги върнат като осигуровки. Навсякъде другаде в България работещите плащат 40% от осигуровките, а работодателите плащат останалите 60%.

      Изтриване
    2. Анонимен26/6/26 17:59

      Но вероятно си получават " други " привилегии, подаръци,дрехи / чорапи /
      "благодарности " за информации и прикриване .....

      Изтриване
  3. Анонимен26/6/26 13:09

    Що не му стиска на Радев да прави реформи? 75 679 дущи получават едновременно заплата и пенсия в държавния сектор. 7 039 са в силовите ведомства. 5 338 души по закона за държавния служител получават едновременно заплата и пенсия. Пак ли Борисов и Пеевски са му виновни? Сега има цялата власт и болшинство в НС. Хайде, да видим дали има кураж за реформи или само подготвят да теглят заеми, за да ги краде техния кръг от олихарси?

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен26/6/26 13:10

    Грам не харесвам Асен Василев, но е прав тук, вчера каза, че издръжката на държавната администрация се увеличава с 35%, или с около 1,5 млрд. евро повече за коли, ремонти, консумативи и други текущи разходи. В същото време капиталовите разходи скачат от 5,8 млрд. евро на 9,3 млрд. евро.
    Само тези две пера обясняват голяма част от дефицита. Ако бъдат коригирани, дефицитът би бил около 1,7%, а не 5,7%.

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен26/6/26 20:50

    Този образец нали има подпис и печат на издателя я хванете по горещите следи този който е издал документа .

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен26/6/26 20:59

    После НОИ ревът за заплати та вие сте като митничарите хващате един пропускате дузина.

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.