24rodopi.com/Общество
Разследване за представен неистински официален документ в ТП на НОИ е започнато в ОДМВР-Кърджали, съобщиха от полицията.
Жител на
областта приложил към документи за пенсия образец за придобит осигурителен стаж
с вписани неверни данни.
Сектор
„Противодействие на икономическата престъпност“ и разследващ полицай
продължават работата по случая с оглед на чл.316 във връзка с чл.308, ал.1 от
Наказателния кодекс за съзнателно използване на неистински официален документ.















тия криви глАви не разбраха, че така не става !!!
ОтговорИзтриванеТя и твойта е крива днес те видях като вървеше пред мен все едно си ударен с тигана
ИзтриванеС какво полицаите и военните са повече от другите, че не си плащат сами осигуровките. Хрантутници !!!
ОтговорИзтриванеАми ако искаш да знаеш повече прочети Закона за държавните служители. Това дето го пишеш няма да стане нито сега, нито от догодина. Полицаите и военните за разлика от всички други нямат право да имат фирми, нямат право и да работят друго било през свободното им време, било по време на отпуск и т.н. Това се отнася за всички работещи със статут на държавни служители. Трябва да знаете обаче, че не всички работещи в администрацията на страната са държавни служители. Имаш ли представа какво направиха в момента за останалите държавни служители освен МВР и МО? Щели да си плащат осигуровките 20%, ама първо ще им вдигнат заплатите с тези проценти, защото иначе ще се получи намаляване на възнагражденията им. Демек, пак ние ще им дадем тези 20%, а те ще ги върнат като осигуровки. Навсякъде другаде в България работещите плащат 40% от осигуровките, а работодателите плащат останалите 60%.
ИзтриванеНо вероятно си получават " други " привилегии, подаръци,дрехи / чорапи /
Изтриване"благодарности " за информации и прикриване .....
Що не му стиска на Радев да прави реформи? 75 679 дущи получават едновременно заплата и пенсия в държавния сектор. 7 039 са в силовите ведомства. 5 338 души по закона за държавния служител получават едновременно заплата и пенсия. Пак ли Борисов и Пеевски са му виновни? Сега има цялата власт и болшинство в НС. Хайде, да видим дали има кураж за реформи или само подготвят да теглят заеми, за да ги краде техния кръг от олихарси?
ОтговорИзтриванеГрам не харесвам Асен Василев, но е прав тук, вчера каза, че издръжката на държавната администрация се увеличава с 35%, или с около 1,5 млрд. евро повече за коли, ремонти, консумативи и други текущи разходи. В същото време капиталовите разходи скачат от 5,8 млрд. евро на 9,3 млрд. евро.
ОтговорИзтриванеСамо тези две пера обясняват голяма част от дефицита. Ако бъдат коригирани, дефицитът би бил около 1,7%, а не 5,7%.
Този образец нали има подпис и печат на издателя я хванете по горещите следи този който е издал документа .
ОтговорИзтриванеПосле НОИ ревът за заплати та вие сте като митничарите хващате един пропускате дузина.
ОтговорИзтриване