24rodopi.com/Регион
Теренът на стадион „Искра“ в Черноочене се превърна в сцена на сплотеност, енергия и добър пример.
Кметове от населените места, служители от Общинската
администрация, младежи и жители се включиха в приятелски мач, изпълнен с
настроение и колегиален дух.
Особено оживление предизвика въпросът в кой отбор ще застане
кметът на Черноочене инж. Айджан Ахмед - добре познат на местната публика като
бивш футболист на „Искра“. Минути преди началото напрежението се покачи като
пред дерби: ще подсили ли служителите или ще застане при кметовете?
Когато стана ясно, че избира да играе за отбора на колегите
си кметове, в редиците на служителите настъпи лека, но съвсем истинска „паника“
- придружена от смях, закачки и спортен хъс.
Събитието още веднъж подчерта значението на сътрудничеството
и сплотеността в работата за общността.
Всеки гол и всеки жест на подкрепа показаха, че когато сме
обединени постигаме повече.
Исмет ИСМАИЛ, Черноочене















Трябвало е да играе по едно полувреме и за двамата тима
ОтговорИзтриване