24rodopi.com/Общество
„Наложената от реалността финансова рамка!“.
Това отразявало бюджета.
By
Гълъб Донев.
Гълъбът бюджетар. Човекът, под чийто нос се случи „Боташ“.
И той го подписа.
Сега ще прави бюджет- с дефицит, гонещ 6 процента.
Честито!
Поредният, който ще ви бръкне в джобовете, толкова
дълбоко, че ще ви изскочат очите.
Гълъбът лети на поста, но вас ще ви приземи.
Бюджетар, нахакал ви „Боташ“?!















Вашата представа за бюджет каква е? А бюджетът на предишното правителство, което обслужваше областта ви добър ли беше за другите области?
ОтговорИзтриванеСпокойно, сега няма да обслужва нито една област, а само ще увеличава дефицита
ИзтриванеЗа бюджета се изказва всеки, най-вече тези, които най не разбират. Тези, които и семейния си бюджет трудно управляват.
ОтговорИзтриванекато джензитата, които не искаха предишния, с 3% дефицит. Сега ще го поемат с 6 и ЕС ще диктува за какво да се харчат пари
ИзтриванеМайко мила, Гълъба вчера каза, че техническа грешка вдигнала заплатата на някои хора с по 2000 евро. Баси бюджетарите, дето една екселска таблица не могат да направят. И това е лъжа между другото, просто прогресистите се надяваха никой да не забележи как режат пари от народа, вдигат осигурителните вноски с пет процента, обаче на директори на държавни дружества вдигат направо с по 2000 евро на месец. Няма да ви мине номера.
ОтговорИзтриванеДа другари и другарки потомци ,клончета и нови филизи на нашата бивша бкп от днес има промяна в устава на всички партии ТОЧКА 1 : НАШАТА НЕКАДЪРНОСТ СЕ НАРИЧА " ТЕХНИЧЕСКА ГРЕШКА "
ИзтриванеСтига с тоя Боташ ве а тръбата дето България построи за руския газ за 3 милиарда мълчите защото е за уж братушките нали
ОтговорИзтриванеPo4na da mirise toz kabinet nay kisno noemvri pada pravitelstvoto
ОтговорИзтриванеАко сега поизчисти структурите на МВР (да ги понамали), тогава ще ги призная за реформатори! Там с тези заплати (по 2000 евра чисто) , няма как да не сме в дефицит, при положение, че народа получава по 600 евра!
ОтговорИзтриванеЕдна адекватна партия несе намери да каже стоп на простотията било тя пенсия и заплата събиращи общото 3600 евр даваите младите да плащаме дефицити и квот да е било щото трябва да спонсорираме неадекватни чичковци с неадекватни деиствия простотия огромна помияри долни Аляха да ви събира парезити
ОтговорИзтриване