24rodopi.com/Общество

„Наложената от реалността финансова рамка!“.

Това отразявало бюджета.

By Гълъб Донев.

Гълъбът бюджетар. Човекът, под чийто нос се случи „Боташ“.

И той го подписа.

Сега ще прави бюджет- с дефицит, гонещ 6 процента.

Честито!

Поредният, който ще ви бръкне в джобовете, толкова дълбоко, че ще ви изскочат очите.

Гълъбът лети на поста, но вас ще ви приземи.

Бюджетар, нахакал ви „Боташ“?!

 

Share To:

24rodopiavtor

Viber

Post A Comment:

10 comments so far,Add yours

  1. Анонимен28/6/26 08:36

    Вашата представа за бюджет каква е? А бюджетът на предишното правителство, което обслужваше областта ви добър ли беше за другите области?

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен28/6/26 10:18

      Спокойно, сега няма да обслужва нито една област, а само ще увеличава дефицита

      Изтриване
  2. Анонимен28/6/26 09:28

    За бюджета се изказва всеки, най-вече тези, които най не разбират. Тези, които и семейния си бюджет трудно управляват.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен28/6/26 10:19

      като джензитата, които не искаха предишния, с 3% дефицит. Сега ще го поемат с 6 и ЕС ще диктува за какво да се харчат пари

      Изтриване
  3. Анонимен28/6/26 09:45

    Майко мила, Гълъба вчера каза, че техническа грешка вдигнала заплатата на някои хора с по 2000 евро. Баси бюджетарите, дето една екселска таблица не могат да направят. И това е лъжа между другото, просто прогресистите се надяваха никой да не забележи как режат пари от народа, вдигат осигурителните вноски с пет процента, обаче на директори на държавни дружества вдигат направо с по 2000 евро на месец. Няма да ви мине номера.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Дърт пенсионер28/6/26 11:55

      Да другари и другарки потомци ,клончета и нови филизи на нашата бивша бкп от днес има промяна в устава на всички партии ТОЧКА 1 : НАШАТА НЕКАДЪРНОСТ СЕ НАРИЧА " ТЕХНИЧЕСКА ГРЕШКА "

      Изтриване
  4. Анонимен28/6/26 10:31

    Стига с тоя Боташ ве а тръбата дето България построи за руския газ за 3 милиарда мълчите защото е за уж братушките нали

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен28/6/26 10:48

    Po4na da mirise toz kabinet nay kisno noemvri pada pravitelstvoto

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен28/6/26 11:02

    Ако сега поизчисти структурите на МВР (да ги понамали), тогава ще ги призная за реформатори! Там с тези заплати (по 2000 евра чисто) , няма как да не сме в дефицит, при положение, че народа получава по 600 евра!

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен28/6/26 12:26

    Една адекватна партия несе намери да каже стоп на простотията било тя пенсия и заплата събиращи общото 3600 евр даваите младите да плащаме дефицити и квот да е било щото трябва да спонсорираме неадекватни чичковци с неадекватни деиствия простотия огромна помияри долни Аляха да ви събира парезити

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.