24rodopi.com/Общество

Нова детска площадка във „Възрожденци“ и… проблем.

„Откакто е открита, тя е окупирана. По цял ден там стоят родители на деца, които периодично са пращани да просят. След това с парите се купуват цигари и бира за чакащата на сянка рода. Кошът е пълен с празни двулитровки. Майки с деца от съседните блокове просто не могат да припарят до съоръженията. Когато градусите от изпитото станат повече, родителите се карат помежду си, крещят – ненормална работа“, сигнализират читатели на 24rodopi.com, които изпращат снимки.

Площадката се намира до блок 21 в квартала. На едната от снимките жена стои в детската количка и пуши до правото дете. Кошчето до тях прелива от бутилки.

Share To:

24rodopiavtor

Viber

Post A Comment:

8 comments so far,Add yours

  1. Анонимен22/6/26 13:52

    Същото положение е в Крумовград на до кръстовището до Била,цялата тайфа на Бургас от Пелин се въргалят на тревните площи небезпокоявани нито от полицията или от от щината

    ОтговорИзтриване
  2. Анонимен22/6/26 14:16

    neka se siberem i da gi mahame ot tam

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен22/6/26 15:01

    Тея отрепки от години седят там!

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен22/6/26 16:45

    Тез трябва манго ба? И другите ли почнаха да просят?

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен22/6/26 17:48

    А нашата мила държава кво прави? Социални помощи плаща ли?

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен22/6/26 17:57

    Площадката е в много лошо състояние. Навсякъде има разхвърляни бутилки, кенчета, фасове и други отпадъци, а част от съоръженията (повечето) са повредени. Това е място, предназначено за децата, а в момента не е безопасно и приятно за игра. Молим общината и отговорните институции да обърнат внимание на проблема, да почистят района и да предприемат мерки за опазването му. Добро решение би било поставянето на видеонаблюдение и по-чести проверки, за да не се допуска отново замърсяване и вандализъм. Нашите деца заслужават чиста и безопасна площадка, на която да играят спокойно!!!!!!!!!

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен22/6/26 18:22

      Аре беее с тая община! Почистете си го бе мърлячи, кой ви мърси там-извънземните ли? Аре хващайте по един чувал и чистете, мама му стара, виждал съм майки да правят по една камара олюпени семки докато децата им се люлеят, стават и си тръгват - после - ама мръсно ееее, почистете ни, баси орангутаните

      Изтриване
    2. Анонимен22/6/26 18:45

      Тази конкретна група редовно замърсява площадката и поврежда съоръженията. Това не е единичен случай, а повтарящ се проблем, който много родители и жители на района наблюдават отдавна.
      Нормално е всеки да поема отговорност за собствените си отпадъци, но не е нормално гражданите да бъдат принудени ежедневно да почистват след хора, които съзнателно замърсяват и рушат обществена собственост.

      Изтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.