24rodopi.com/Общество
В четвъртък ще бъдат официално открити реновираните сгради на Районните пожарни служби в Ардино и Подкова след успешно приключен проект "Въвеждане на мерки за енергийна ефективност в две административни сгради на РДПБЗН – Кърджали“, съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР.
Средствата в общ размер на 216 512,31 евро са безвъзмездни по Механизма за
възстановяване и устойчивост. С изпълнението на проекта се постига целта за
прилагане на устойчиви интегрирани високоефективни енергийни мерки за
подобряване енергийните характеристики на сградния фонд, използван от звената
на РДПБЗН – Кърджали.
На откриването се очакват директорът на ГДПБЗН главен
комисар Александър Джартов и съветникът на вътрешния министър Николай Николов.
На снимката: Обновената сграда на РСПБЗН-Ардино















Пожарникарите помага през цялото време на работниците, когато нямаха служебни ангажименти. Това не съм го видала никъде другаде. Прекрасно излеглеждат сградите.
ОтговорИзтриване