24rodopi.com/Общество
Допреди няколко години кърджалийци се възмущаваха на една нагла порядка. Участъци от „Беломорски“ бяха превърнати в „автокъщи“. Последното е силно казано, но десетки автомобили, обявени за продан, заемаха места на най-натоварения булевард в областния гард.
Към днешната дата.
„Едва дочакаха ремонта да поприключи и отново подредиха коли
за продан!“, алармира читател на 24rodopi.com.















Тя даже няма регистрация, не е платен пътния данък, спокойно Общината да я конфискува. За нелегално ползване на публична общинска собственост - обществено място.
ОтговорИзтриванеДа,ама бул.Беломорски не е общ.улица....
ИзтриванеНяма винетка тогава!
ИзтриванеИ в момчилградския кв. 11 има десетки коли без регистрациони номера. Запазени и чисти коли Вероятно на някой търговец на коли внесени отвън. Да не плащат наеми, тарикатите.
ОтговорИзтриване