Post A Comment:
41 comments so far,Add yours
Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.
24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK
Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.
Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения. 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK














Това не е новина нещо друго има ли?
ОтговорИзтриванеНяма вече дпс има дост
ОтговорИзтриванеНадявам се читателите да направят разлика между едно обикновено говорене и воденето на политически и предизборни изказвания като в ролята си на политически представител
ОтговорИзтриванеНаlkin artik seceneyi var tek parti zama ni tarihe karismis sayilir
ОтговорИзтриванеNAPRED Mestan e! Niesme sled teb!
ОтговорИзтриванеВече няма прошка от страна на Турция. Каквото и да стане занапред, унищожаването на дпс е в ход. Стига са лъгали 26 години бедния гласоподавател, стига са се гаврили със бъдещето на гражданите на България. Стига вече дпс. Не , не и не. В Кърджалийските села млади хора не останаха. Пак твърдо го казвам. Въпреки че 26 години сме гласували за дпс. Занапред каквото и да стане, не , не и пак не за дпс. Обезлюдихте България. Изгонихте в чужбина бъдещето на България
ОтговорИзтриванеTek parti bizi türkleri Jivkovun zamanından beter yaptı. Korku ve baskı içine soktu.
ОтговорИзтриванеFerdi DOST nerdesin????
ОтговорИзтриванеДОСТлар, България на следващите избори ще се отърве от Доган и Шишо!
ОтговорИзтриванеВярно е....в бг бг народ е под българско и софийско робство..крайно време е да се сложи край на това унизително робство над малцинствата
ОтговорИзтриване26 senedir gönlümden,Gözümden
ОтговорИзтриванеUçan,uçana
Şu kırık ,kalbime göz dağı verme
Sözlerim ,ağıdır dokünür kalbe
Şu suskun ağzımı açtırma benim
26 Yıldır uçan uçana
Onları geri ver BANA ve dığer ANNELERE
DPS ve DOST
Anadil gününde anadilimde güzel türkcemizde yazayım bari.Bulgaristandaki türklerin haklarını o sahte höh partisi savunmuyor onlar sadece iyi maaş alabilme derdinde.
ОтговорИзтриванеДипломата Гьокче е за изритване № 1 от България.Такава наглост само турчин може да поднесе.този етнос трябва да се изрита от Европа и ЕС
ОтговорИзтриванебез нас няма да има вас. помисли
ИзтриванеВън Гьокче и Местан !
ОтговорИзтриванеХайде за последно да се снимате там господа избраници.
ОтговорИзтриванеУважаеми сънародници - българи и турци,появата на партията на Местан като нов политически субект не е в интерес на турците в България.Напротив,увеличава се пропастта между нас.ПП ДОС е турска партия със седалище България,а ще се управлява от Турция.Тази партия ще се избере с гласовете на хората от Турция и въобще няма да е еня за нас.
ОтговорИзтриванеKoi go kaza?pochti vsichki sela shte glasuvat zaman dost plus tezi koito så v evropa
ИзтриванеОт община Кирково единствено бившия общински кмет С.Р. е бил там.
ОтговорИзтриванеКолкото и да се пънете,предречено е че Турция като държава няма да я има,не съм го измислила аз
ОтговорИзтриване2023 godina izticha Lozanski9 dogovor.
ИзтриванеTurzi9 shte izmesti teritoriite si malko na zapad.
Poznay na chi9 teritori9???
...tova pık, ne sım go izmislila az.!
Istoriko-jurist
Sen bizim gururumuzsin Bashka bizden sana tam destek
ОтговорИзтриванеOylar Osmanli partisine gidecektir simdiden sonra, demek DOST partisine
ОтговорИзтриванеMestan turkce konusuyoz diye yazdirdin cezalari unutmadik.simdi bakiyorum cok meraklisin.
ОтговорИзтриванеMestan turkce konusuyoz diye yazdirdin cezalari unutmadik.simdi bakiyorum cok meraklisin.asalik herif
ОтговорИзтриванеНякой знае ли кога ще се публикува имотният списък кой какво притежава от кметове ,лидери , политици и свързани с тях лица от ДПС в Турция която турската държава ще предостави?
ОтговорИзтриванеAгентa Местaн нaвремето ни глобявaше че говорим нa мaйчения си език глобявaхa ни че колим курбaн сегa ми говори мaйчен език.Aгентa Л.Местaн Пaвел дaже незнaе и дa говори чист турски продaжници нa Родинaтa си зaрaди личните си интереси.
ОтговорИзтриванедо 09,21: С.Р. беше с майка ти по това време и я оправяше
ОтговорИзтриванеМестан да си говори у тях на майчин език, а не на политическите мероприятия. Иначе как ще се насладим на еклектиката в изказа му опиращ се на неговият концепт !
ОтговорИзтриванеВсички депутати са ДС,доносници имали с чисто минало там хора,така ,че няма какво да виниш Местан.
ОтговорИзтриванеНякой знае ли кога Турция ще оповести списъка които подготвя за имотите на политици,кметове ,активисти от ДПС и свързаните с тях лица в турската държава ???
ОтговорИзтриванеЩом имаме такива Достове, Душмани не ни трябват!!!
ОтговорИзтриванеМестане със теб сме,Seninleyis Mestan abi.
ОтговорИзтриванеНакрая и ние си имаме истинска наша си партия ДОСТ,ne mutlu turkum diyene.
ОтговорИзтриванеAllahın selameti sayın Suleyman Gökcenin üzerine olsun,Allah onu başımızdan eksik etmesin.
ОтговорИзтриванеЗАКОН ЗА БЪЛГАРСКИЯТ ЕЗИК
ОтговорИзтриванеГЛАВА ТРЕТА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПОЛЗВАНЕ НА ОФИЦИАЛНИЯ ЕЗИК
Чл. 9. (1) Ползването на българския език е право и ЗАДЪЛЖЕНИЕ на
всеки български гражданин.
(2) Ползването на официалния език е задължително в случаите, посочени в закона
Чл. 10. (1) При осъществяване на дейността си на територията на Репубика България органите на държавната и изпълнителна власт и техните администрации, органите на съдебната власт, органите и организациите, създадени със закон, политическите партии, доставчиците на медийни услуги и другите средства за масово осведомяване са длъжни да ползват българския книжовен език, съгласно утвърдените по реда на този закон правила.
2) При взаимодействие с органите и организациите по ал. 1 гражданите и представителите на юридическите лица са длъжни да ползват официалния език, както и при публични прояви.
Също и имената ни се сменяше с закон.
ОтговорИзтриванеСъщо и имената ни се сменяше с закон.
ОтговорИзтриванеНарциса Местан -наш другар .Това е мисия невъзможна .
ОтговорИзтриванеВъзрастен човек като мен без малко да за плача от оплакванията на местан.а ба агент Павел че ти турски знаеше ли че ти само български говереше и Турците глобяваше и тормозеше ба гюлюм кога пак турчин стана да не учиш турския сега заради новата партийка а ва кой ще тръгне след теб Павеле звънни поне на бултюрк докато някой друг не ги резервира поне 5 гласа да ти гласуват
ОтговорИзтриванеВъзрастен човек като мен без малко да за плача от оплакванията на местан.а ба агент Павел че ти турски знаеше ли че ти само български говереше и Турците глобяваше и тормозеше ба гюлюм кога пак турчин стана да не учиш турския сега заради новата партийка а ва кой ще тръгне след теб Павеле звънни поне на бултюрк докато някой друг не ги резервира поне 5 гласа да ти гласуват
ОтговорИзтриване