Най-верните привърженици предадоха фланелките, клубните знамена и тъпана, няма да подкрепят любимците си срещу „ЦСКА 1948“

4 патрулки дойдоха пред „Арена „Арда“ тази вечер, където 30-ина от най-верните привърженици на футболния клуб оставиха пред входа фланелките, шалчетата, клубните знамена и тъпана на агитката. По този начин те изразиха недоволството си от слабото представяне на футболистите.
Служителите на реда наблюдаваха цивилизования протест, до намеса не се стигна.
„Не сме против „Арда 1924“ и ръководството, а по този начин протестираме срещу играчите. Другата седмица няма да пътуваме за мача с „ЦСКА 1948“, декларираха феновете след завръщането от Несебър. 30 души пътуваха на свои разноски днес до черноморския град, където „Поморие“ и „Арда 1948“ завършиха наравно – 1:1.
„Арда“ е наша и клубът е наш! Бойкотираме наемниците, които се подиграват с нас“, декларираха от Фен клуб „Арда – Кърджали“.
Дори този път и безплатен транспорт да се организира за мача на националния стадион "Васил Левски", Фен клубът няма да подкрепи "Арда 1924" в 14-ия кръг, декларираха разочарованите от загубените две точки днес, след което "Арда 1924" отстъпи третото място на "ЦСКА 1948".
Крайно разочароващо представяне към този момент срещу преките съперници и отбори от по-горните места в класирането. Оставихме и ценни точки срещу уж по-слабите отбори за капак. Въпреки всичко, ако спечелим 6 точки в последните два мача горе долу ще се оправи положението. Но с оглед на всичко което видяхме до сега ще е изненада това да се случи. Как ще бием ЦСКА 1948 насред София не знам? Трансферните ни "бомби" е време да се стегнат наистина сериозно, че нещата вървят на зле...“, написа в профила на Фен клуб „Арда“ Кадир Сюлейман.
Тези „пенсионери“ се подиграват с нас. Имаме един почивен ден в седмицата и вместо да бъдем със семействата си, пътуваме стотици километри, за да подкрепяме любимия отбор. Със собствени средства го правим, от любов към футбола и Кърджали, а насреща получаваме подигравки от „наемниците“, отбелязва друг от дългогодишните фенове .
24rodopi.com

Share To:

24rodopi

Viber

Post A Comment:

8 comments so far,Add yours

  1. Анонимен3/11/18 23:43

    kvi fenovi ste vie be selqci do xodqt da si razkarvat tam salamite na kip tapi prosti pomaci golemi fenove stanaxa

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Петков4/11/18 23:42

      Ти големия фен, къде си, че не те виждаме? Изобщо не знаеш с каква цел сме го направили това, но плюеш и псуваш като каруцар... Само това знаете вие "Анонимните"

      Изтриване
  2. Анонимен4/11/18 09:40

    Ще идва в близко време така хората ще предадат и партийните знамена на дпс .Браво за начина по който го правие с отбора на АРДА .Той може да се спонсорира от разни бизнесмени но града и отбора са си наши.Оотбора ни АРДА стана като ИНТЕР ИТАЛИЯ ФОРЦА Затова ЛИ ВЛЕЗНАХА В БГРУПА за да ги изгонят от отбора на АРДА ЛИ къде са сега тези момчета даващи миналата година сърцата си на терена и всеки се плашеше да излиза срещу тези момчета Сама двама от тези щяха да стига на отлбраните на тези от софия Предлагам от сараите или да ги стегнат или през януари да поканяте миналогодишните момчета за да върнат публиката на стадиона

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен4/11/18 13:10

    Аз ги оставих преди месец.

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен4/11/18 13:32

    Ма ако бяха били хич нямаше да ревеш отбора сега има нужда от вас не само когато бият и риел мадрид с 250 милиона нищо не направи 1 година ама на вас явно Рамо ви да ревете а

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Петков4/11/18 23:45

      Не става въпрос за това дали са били или паднали, става въпрос като цяло за играта на част от футболистите, които буквалнп се разкарват по терена без никаква цел. . Да падат, но с достойнство като на мача с Черно Море...

      Изтриване
  5. Анонимен4/11/18 17:07

    Stiga ste akcentirali na naemnicite Ahmed Osman e za V gruba i drugite koito iskate da igraiat !!! V suvremeniat futbol niama otbor samo s mestni kadri vsichko e naemnici!!! Za edno sum suglasen tezi igrachi se predstaviat slabo, a vzimat mnogo pari losha e selekciata , no segashniat trenior ne e vinoven tova nasledi ot Topuzaka,a zashto osvobodiha kachestvenite moje da kaje Topcho i peshev li e meshev li e mlad merinjein

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен4/11/18 22:39

    Малиии тея фенове до вчера гледаха арда в селата и се радваха днес сме все още 4 и реват ма каде бяхте толкова години бре ма с тези сърца са най много за в група а ахмедчо ако беше за група по горна от в щяхя отдавна да са го взели другаде и рамо да лапне някоя комисионна ама като гледам май той ги организира тези фенове Абе Пешев тези искат май някой лев че да млъкнат

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.