Най-верните
привърженици предадоха фланелките, клубните знамена и тъпана, няма да подкрепят
любимците си срещу „ЦСКА 1948“
4
патрулки дойдоха пред „Арена „Арда“ тази вечер, където 30-ина от най-верните
привърженици на футболния клуб оставиха пред входа фланелките, шалчетата, клубните знамена
и тъпана на агитката. По този начин те изразиха недоволството си от слабото представяне на
футболистите.
Служителите
на реда наблюдаваха цивилизования протест, до намеса не се стигна.
„Не
сме против „Арда 1924“ и ръководството, а по този начин протестираме срещу
играчите. Другата седмица няма да пътуваме за мача с „ЦСКА 1948“, декларираха
феновете след завръщането от Несебър. 30 души пътуваха на свои разноски днес до черноморския град, където „Поморие“ и
„Арда 1948“ завършиха наравно – 1:1.
„Арда“
е наша и клубът е наш! Бойкотираме наемниците, които се подиграват с нас“,
декларираха от Фен клуб „Арда – Кърджали“.
Дори този път и безплатен транспорт да се организира за мача на националния стадион "Васил Левски", Фен клубът няма да подкрепи "Арда 1924" в 14-ия кръг, декларираха разочарованите от загубените две точки днес, след което "Арда 1924" отстъпи третото място на "ЦСКА 1948".
„Крайно
разочароващо представяне към този момент срещу преките съперници и отбори от
по-горните места в класирането. Оставихме и ценни точки срещу уж по-слабите
отбори за капак. Въпреки всичко, ако спечелим 6 точки в последните два мача горе
долу ще се оправи положението. Но с оглед на всичко което видяхме до сега ще е
изненада това да се случи. Как ще бием ЦСКА 1948 насред София не знам?
Трансферните ни "бомби" е време да се стегнат наистина сериозно, че
нещата вървят на зле...“, написа в профила на Фен клуб „Арда“ Кадир Сюлейман.
„Тези „пенсионери“ се
подиграват с нас. Имаме един почивен ден в седмицата и вместо да бъдем със
семействата си, пътуваме стотици километри, за да подкрепяме любимия отбор. Със
собствени средства го правим, от любов към футбола и Кърджали, а насреща
получаваме подигравки от „наемниците“, отбелязва друг от дългогодишните фенове .
24rodopi.com
kvi fenovi ste vie be selqci do xodqt da si razkarvat tam salamite na kip tapi prosti pomaci golemi fenove stanaxa
ОтговорИзтриванеТи големия фен, къде си, че не те виждаме? Изобщо не знаеш с каква цел сме го направили това, но плюеш и псуваш като каруцар... Само това знаете вие "Анонимните"
ИзтриванеЩе идва в близко време така хората ще предадат и партийните знамена на дпс .Браво за начина по който го правие с отбора на АРДА .Той може да се спонсорира от разни бизнесмени но града и отбора са си наши.Оотбора ни АРДА стана като ИНТЕР ИТАЛИЯ ФОРЦА Затова ЛИ ВЛЕЗНАХА В БГРУПА за да ги изгонят от отбора на АРДА ЛИ къде са сега тези момчета даващи миналата година сърцата си на терена и всеки се плашеше да излиза срещу тези момчета Сама двама от тези щяха да стига на отлбраните на тези от софия Предлагам от сараите или да ги стегнат или през януари да поканяте миналогодишните момчета за да върнат публиката на стадиона
ОтговорИзтриванеАз ги оставих преди месец.
ОтговорИзтриванеМа ако бяха били хич нямаше да ревеш отбора сега има нужда от вас не само когато бият и риел мадрид с 250 милиона нищо не направи 1 година ама на вас явно Рамо ви да ревете а
ОтговорИзтриванеНе става въпрос за това дали са били или паднали, става въпрос като цяло за играта на част от футболистите, които буквалнп се разкарват по терена без никаква цел. . Да падат, но с достойнство като на мача с Черно Море...
ИзтриванеStiga ste akcentirali na naemnicite Ahmed Osman e za V gruba i drugite koito iskate da igraiat !!! V suvremeniat futbol niama otbor samo s mestni kadri vsichko e naemnici!!! Za edno sum suglasen tezi igrachi se predstaviat slabo, a vzimat mnogo pari losha e selekciata , no segashniat trenior ne e vinoven tova nasledi ot Topuzaka,a zashto osvobodiha kachestvenite moje da kaje Topcho i peshev li e meshev li e mlad merinjein
ОтговорИзтриванеМалиии тея фенове до вчера гледаха арда в селата и се радваха днес сме все още 4 и реват ма каде бяхте толкова години бре ма с тези сърца са най много за в група а ахмедчо ако беше за група по горна от в щяхя отдавна да са го взели другаде и рамо да лапне някоя комисионна ама като гледам май той ги организира тези фенове Абе Пешев тези искат май някой лев че да млъкнат
ОтговорИзтриване