24rodopi.com/Читател-редакция
Три нарушения в рамките на минута. Навлизане в насрещното, неправилни изпреварвания…
Случка от Момчилград, за която сигнализира водач, заснел
едно от неправомерните действия на шофьор на лек автомобил, движещ се пред
него.
„За съжаление успях да заснема само последното изпреварване.
Това се случи на 13 март в Момчилград. Когато шофирах по главния път по посока
от Соколино към стадиона в Момчилград, при ограничения на скоростта с 40 км/ч,
точно до базата на НАР шофьорът на бялата колата изпревари два автомобила
наведнъж, при положение че имаше полицейска кола малко по-назад до входа на
едно предприятие. Забелязах грубото нарушение и започнах да го наблюдавам. След
това стигнахме до кръстовището до стадиона и изпревари още една кола отляво,
която пропускаше движещите се по посока Прогрес - Автогарата. Това беше второто
нарушение. Когато се приближих вече до същата кола, след автогарата, по посока
болницата, главният герой на историята направи трето неправилно грубо нарушение
на правилата за движение по пътищата. Както се вижда и от клипа. Надявам се
полицаите да видят какво е станало и да предприемат мерки за този шофьор,
защото по тези улици се движат деца, пешеходци и възрастни. Когато някои хора
се опитват да спазват правилата и видят че другите се правят на артисти, се
стига до неприятности“, се посочва в писмо до редакцията ни от водача, заснел
нарушението.















Защото му е толкова акъла
ОтговорИзтриванеТова ще е напразно снимано да знаеш искани са да е глобен но няма кой да го види въпреки,че го виждат
ОтговорИзтриванеВажното е ти да ти светят лампите на регистрационния номер. И да имаш стикер на пожарогасителя макар бутилката е да е празна.
ОтговорИзтриванеКво да прави човека времето ценно има 20 легнали полицаи.С купени книжки ,не могат да включат скорости човека тях ли ще чака.
ОтговорИзтриванеТова е всеки ден, за вечерта да не говорим.
ОтговорИзтриванеАз го подкрепям мн станахте прилежни с 30 40 км ми карате в забързания живот що не тръгнете за морето без значение кое и да спазвате ще стигнете след седмица дъждовен ден без пешеходци ми с е влачат подкрепям шофьора!
ОтговорИзтриване