24rodopi.com/Читател-редакция

Три нарушения в рамките на минута. Навлизане в насрещното, неправилни изпреварвания…

Случка от Момчилград, за която сигнализира водач, заснел едно от неправомерните действия на шофьор на лек автомобил, движещ се пред него.

„За съжаление успях да заснема само последното изпреварване. Това се случи на 13 март в Момчилград. Когато шофирах по главния път по посока от Соколино към стадиона в Момчилград, при ограничения на скоростта с 40 км/ч, точно до базата на НАР шофьорът на бялата колата изпревари два автомобила наведнъж, при положение че имаше полицейска кола малко по-назад до входа на едно предприятие. Забелязах грубото нарушение и започнах да го наблюдавам. След това стигнахме до кръстовището до стадиона и изпревари още една кола отляво, която пропускаше движещите се по посока Прогрес - Автогарата. Това беше второто нарушение. Когато се приближих вече до същата кола, след автогарата, по посока болницата, главният герой на историята направи трето неправилно грубо нарушение на правилата за движение по пътищата. Както се вижда и от клипа. Надявам се полицаите да видят какво е станало и да предприемат мерки за този шофьор, защото по тези улици се движат деца, пешеходци и възрастни. Когато някои хора се опитват да спазват правилата и видят че другите се правят на артисти, се стига до неприятности“, се посочва в писмо до редакцията ни от водача, заснел нарушението.

Share To:

24rodopiavtor

Viber

Post A Comment:

6 comments so far,Add yours

  1. Анонимен17/3/24 09:46

    Защото му е толкова акъла

    ОтговорИзтриване
  2. Анонимен17/3/24 10:05

    Това ще е напразно снимано да знаеш искани са да е глобен но няма кой да го види въпреки,че го виждат

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен17/3/24 10:36

    Важното е ти да ти светят лампите на регистрационния номер. И да имаш стикер на пожарогасителя макар бутилката е да е празна.

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен17/3/24 10:43

    Кво да прави човека времето ценно има 20 легнали полицаи.С купени книжки ,не могат да включат скорости човека тях ли ще чака.

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен17/3/24 20:18

    Това е всеки ден, за вечерта да не говорим.

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен17/3/24 20:22

    Аз го подкрепям мн станахте прилежни с 30 40 км ми карате в забързания живот що не тръгнете за морето без значение кое и да спазвате ще стигнете след седмица дъждовен ден без пешеходци ми с е влачат подкрепям шофьора!

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.