Самуил Крумов/24rodopi.com/Коментари/Лично мнение
Нека да ви разкажа за себе си.
Аз не се къпя, защото мразя водата. Обичам да воня и да ям
чесън. Аз съм един смачкан индивид, който обича да мрази.
Мразя себе си дори в огледалото.
Мразя всичко, особено Урсула.
Но некъпаните, вмирисани, въшлясали хора така правим.
Всичките ми роднини, още от царско време, са били военни.
Прадядовците ми бяха убити при Одрин и Дойран.
Едни вмирисани, въшлясали тъпаци, които не са разбирали тази
велика Европа, в която трябва да съществуват империи.
Погубени, изкарани от нивите, връчени им едни пушки и
пратени в атака.
Одрин падна от вмирисаните.
Дойран удържа след заповедта „На нож!“ от генерал Владимир
Вазов. И 300 000 воини на Великобритания, Франция и Сърбия бяха победени.
Аз съм един жалък вмирисан потомък на тия вмирисаните. Които
не загубиха нито една битка, но губиха всяка една шибана война.
За мен остана вмирисаното.
Не ми пука какъв миндил ще ме обижда на миризма, при
положение, че няма смелост да застане на ръка разстояние пред мен.
Но, когато един добре миришещ е написал нещо относно паметта
на моите прадеди, и това се поставя на сцената на Народния театър, тогава нещата
са други.
Някаква организация поискала едва ли не да се осъди акта на
съпротива срещу бунта към Малкович и „Оръжията и човекът“.
Да се заклейми!
Не можело да се посяга на изкуството, редят някакви дебили!
А, да се препикава вмирисаната памет на нашите прадеди,
може, така ли?!
Един вмирисан















Браво, пич!
ОтговорИзтриванеПолитик от Кърджалийското АПС . Офис куче, ялама , който в родния си град само спи ! Добро описание.
ОтговорИзтриванеЗа какво браво че е вмирисан пор ли или че се е бил при Дойран ако е за Дойран да браво
ОтговорИзтриванеТака Е! Тази територия ( не е държава!) съществува заради кръвта на вмирисани те! Напудрените обаче се разпореждат с богатствата И защото вмирисани те винаги правят една и съща грешка! След великите победи не атакуват дупедавците на върхът на държавното управление и ги оставят да безчинстват върху паметта Им.
ОтговорИзтриванеВ една битка не е важно кой ще победи, а кой ще оцелее...японска поговорка...но полето може да си победил, но не и на масата, щото нямаш маниери, а и с вмирисани никой неще да седи...благородните не искат да имат нещо общо с вмирисаните...
ОтговорИзтриване