Самуил Крумов/24rodopi.com/Коментари/Лично мнение

Нека да ви разкажа за себе си.

Аз не се къпя, защото мразя водата. Обичам да воня и да ям чесън. Аз съм един смачкан индивид, който обича да мрази.

Мразя себе си дори в огледалото.

Мразя всичко, особено Урсула.

Но некъпаните, вмирисани, въшлясали хора така правим.

Всичките ми роднини, още от царско време, са били военни.

Прадядовците ми бяха убити при Одрин и Дойран.

Едни вмирисани, въшлясали тъпаци, които не са разбирали тази велика Европа, в която трябва да съществуват империи.

Погубени, изкарани от нивите, връчени им едни пушки и пратени в атака.

Одрин падна от вмирисаните.

Дойран удържа след заповедта „На нож!“ от генерал Владимир Вазов. И 300 000 воини на Великобритания, Франция и Сърбия бяха победени.

Аз съм един жалък вмирисан потомък на тия вмирисаните. Които не загубиха нито една битка, но губиха всяка една шибана война.

За мен остана вмирисаното.

Не ми пука какъв миндил ще ме обижда на миризма, при положение, че няма смелост да застане на ръка разстояние пред мен.

Но, когато един добре миришещ е написал нещо относно паметта на моите прадеди, и това се поставя на сцената на Народния театър, тогава нещата са други.

Някаква организация поискала едва ли не да се осъди акта на съпротива срещу бунта към Малкович и „Оръжията и човекът“.

Да се заклейми!

Не можело да се посяга на изкуството, редят някакви дебили!

А, да се препикава вмирисаната памет на нашите прадеди, може, така ли?!

Един вмирисан

Share To:

24rodopiavtor

Viber

Post A Comment:

5 comments so far,Add yours

  1. Анонимен2/12/24 21:06

    Браво, пич!

    ОтговорИзтриване
  2. Анонимен3/12/24 10:35

    Политик от Кърджалийското АПС . Офис куче, ялама , който в родния си град само спи ! Добро описание.

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен3/12/24 10:39

    За какво браво че е вмирисан пор ли или че се е бил при Дойран ако е за Дойран да браво

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен3/12/24 11:47

    Така Е! Тази територия ( не е държава!) съществува заради кръвта на вмирисани те! Напудрените обаче се разпореждат с богатствата И защото вмирисани те винаги правят една и съща грешка! След великите победи не атакуват дупедавците на върхът на държавното управление и ги оставят да безчинстват върху паметта Им.

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен4/12/24 08:19

    В една битка не е важно кой ще победи, а кой ще оцелее...японска поговорка...но полето може да си победил, но не и на масата, щото нямаш маниери, а и с вмирисани никой неще да седи...благородните не искат да имат нещо общо с вмирисаните...

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.