Жена с благодарност към полицаи за бързата реакция
24rodopi.com/Общество
Благодарствено писмо е изпратено до ръководството на ОДМВР-Кърджали за действията на полицейските служители от РУ-Кърджали Ерда Сали и Владимир Веселинов.
След подаден сигнал за изгубено портмоне с документи и пари
в района на търговски обект в кв.“Възрожденци“ в Кърджали двамата полицаи
предприели незабавни действия за изясняване на случая. За по-малко от час те
успели да установят мъж, който прибрал изгубената вещ, и намерили извършителя
на деянието в заведение в града. С протокол за доброволно предаване служителите
на реда иззели портмонето, в което имало лична карта, 3 банкови карти, 110 лв.
и 10 паунда, след което го върнали на собственичката.
Жената изказва думи на признателност за професионализма,
бързите действия, отговорността и човешкото отношение на полицаите.
„Изключително ценя тяхното съдействие и вярвам, че благодарение на такива
служители обществото ни може да се чувства по-спокойно и сигурно“, пише
авторката на писмото.















Браво, Влади! Евала!
ОтговорИзтриванеZa radost ima vse oshte i takiva politsai v rodnata militsiya???
ОтговорИзтриванебезочие, крадлива работа престъпник
ОтговорИзтриванеПрекрасен екип! Винаги са отговорни и внимателни. Наистина се отнасят човешки и с уважение към всеки. Респект, момчета! 👏🏻
ОтговорИзтриванеПътувам почти всеки ден към гр.Кърджали и често се срещаме на пътя, любезни, сериозни и винаги усмихнати. Не знам кой може да каже лоша дума специално за тези момчета!!!
ОтговорИзтриванеМного пъти и мен са ме спирали. Винаги са много учтиви и усмихнати. Дори когато съм бил в нарушение, те обясняват всичко спокойно и уважително. Не се държат пренебрежително и не работят насила, както някои други полицаи.
ОтговорИзтриванеИскрено желая всички полицаи да бъдат като вас!!!!
Респект👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Браво, Ерда! Гордеем се с теб!
ОтговорИзтриванеПоздрави!