24rodopi.com/Общество

Главният секретар на МВР не спира да се хвали. И бълва ли бълва новини за арести.

Сега опукали някаква селска магазинерка. Разполагала с тефтер с вересии.

Но имало сигнал срещу нея. Щяла да ги опрощава, ако се гласува за дадена партия.

Чак главсекът пуснал и тефтера.

И от него става ясно, че някаква Митка дължи 1,20 евро. Петрана 2,20 евро, а Нада цели 2,80 евро.

Потрес!

Share To:

24rodopiavtor

Viber

Post A Comment:

12 comments so far,Add yours

  1. Анонимен30/3/26 20:24

    Тая пуминка от Гоцеделчевско надмина и Серпико веееее

    ОтговорИзтриване
  2. Анонимен30/3/26 20:30

    🤣🤣🤣🤣

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен30/3/26 20:58

    Демерджиев е готов на цял екран да показва магазинерката пред общината в Кърджали . Героиня, която ни спасява от глад и умора . Спешно да се сезира прокуратурата за неправомерно похарчени пари от МВР. Сега повярвахте ли как кмет нахлува в полицията .

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен30/3/26 21:09

    Темата в турските села вече е, избирателите искат заплащане, толкова време гласуваме безплатно. А ромите получават добри пари за гласа си. Няма ли пари ще има грешен вот. Ромите да не са по специални от турците.

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Стоян31/3/26 18:35

      21.09 Одобрявам коментара ти а политиците постоянно говорят НЕ НА РАЗДЕЛЕНИЕТО.

      Изтриване
  5. Анонимен30/3/26 22:02

    120 evro za zastapnik dobre li e?

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен30/3/26 22:02

    Тъжно е, че в европейска България има хора в това положение. Всички партии трябва да се борят именно с тази беднотия, не помежду си!

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен31/3/26 01:52

    Божеее...

    ОтговорИзтриване
  8. Анонимен31/3/26 07:13

    Да се промъкнеш в правителство като служебен премиер, без да имаш право да си такъв. Да си правиш холивудски клипчета за олигофрени, за да прикриеш изхвърлянето на професионалисти, които заменяш с мъпети. И накрая да изтичаш да подпишеш ДЕСЕТГОДИШЕН договор с чужда държава, без каквато и да е легитимна санкция от избирателя.
    Ето това е характерната наглост на ПП-ДБ!
    Те са чеда на ДС, но те ходят да се кланят на паметник на “жертвите на комунизма”. Те забраняват референдуми, но те са демократи. Те разбиват държавните финанси с нови заеми за милиарди, но и те протестират срещу взимането на нови заеми.
    Така е от самото начало, когато Кирил Петков стана служебен министър, макар по закон да нямаше право да е такъв. И да - за тях законът е врата в полето, но те сутрин и вечер се самовъзпяват като носители на законността.
    Арогантни, цинични, незаконни деца на финансовия паразитен капитал, който няма род и родина!

    ОтговорИзтриване
  9. Анонимен31/3/26 10:15

    100ев.която партия ми даде и ще гласувам за Тех хайде чакам оферти

    ОтговорИзтриване
  10. Анонимен31/3/26 10:17

    Който прибере всички бездомни кучета в приют да изборите тя ще спечели Кърджали

    ОтговорИзтриване
  11. Анонимен31/3/26 16:58

    Че в кой селски магазин няма тефтер с вересии, а господин главен секретар ???? Или във вашето няма, всички си плащат в брой. Виж какви са сумите бе, амсалак, 1.20, 2,20 €...тъпо е!
    Както и във всяко чейндж бюро има валута !!!
    Господин главен секретар, дръж парапета здраво, че Лена гледа, от бая време не са я барали по гъза !!!

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.