24rodopi.com/Общество
Главният секретар на МВР не спира да се хвали. И бълва ли бълва новини за арести.
Сега опукали някаква селска магазинерка. Разполагала с
тефтер с вересии.
Но имало сигнал срещу нея. Щяла да ги опрощава, ако се
гласува за дадена партия.
Чак главсекът пуснал и тефтера.
И от него става ясно, че някаква Митка дължи 1,20 евро.
Петрана 2,20 евро, а Нада цели 2,80 евро.
Потрес!















Тая пуминка от Гоцеделчевско надмина и Серпико веееее
ОтговорИзтриване🤣🤣🤣🤣
ОтговорИзтриванеДемерджиев е готов на цял екран да показва магазинерката пред общината в Кърджали . Героиня, която ни спасява от глад и умора . Спешно да се сезира прокуратурата за неправомерно похарчени пари от МВР. Сега повярвахте ли как кмет нахлува в полицията .
ОтговорИзтриванеТемата в турските села вече е, избирателите искат заплащане, толкова време гласуваме безплатно. А ромите получават добри пари за гласа си. Няма ли пари ще има грешен вот. Ромите да не са по специални от турците.
ОтговорИзтриване21.09 Одобрявам коментара ти а политиците постоянно говорят НЕ НА РАЗДЕЛЕНИЕТО.
Изтриване120 evro za zastapnik dobre li e?
ОтговорИзтриванеТъжно е, че в европейска България има хора в това положение. Всички партии трябва да се борят именно с тази беднотия, не помежду си!
ОтговорИзтриванеБожеее...
ОтговорИзтриванеДа се промъкнеш в правителство като служебен премиер, без да имаш право да си такъв. Да си правиш холивудски клипчета за олигофрени, за да прикриеш изхвърлянето на професионалисти, които заменяш с мъпети. И накрая да изтичаш да подпишеш ДЕСЕТГОДИШЕН договор с чужда държава, без каквато и да е легитимна санкция от избирателя.
ОтговорИзтриванеЕто това е характерната наглост на ПП-ДБ!
Те са чеда на ДС, но те ходят да се кланят на паметник на “жертвите на комунизма”. Те забраняват референдуми, но те са демократи. Те разбиват държавните финанси с нови заеми за милиарди, но и те протестират срещу взимането на нови заеми.
Така е от самото начало, когато Кирил Петков стана служебен министър, макар по закон да нямаше право да е такъв. И да - за тях законът е врата в полето, но те сутрин и вечер се самовъзпяват като носители на законността.
Арогантни, цинични, незаконни деца на финансовия паразитен капитал, който няма род и родина!
100ев.която партия ми даде и ще гласувам за Тех хайде чакам оферти
ОтговорИзтриванеКойто прибере всички бездомни кучета в приют да изборите тя ще спечели Кърджали
ОтговорИзтриванеЧе в кой селски магазин няма тефтер с вересии, а господин главен секретар ???? Или във вашето няма, всички си плащат в брой. Виж какви са сумите бе, амсалак, 1.20, 2,20 €...тъпо е!
ОтговорИзтриванеКакто и във всяко чейндж бюро има валута !!!
Господин главен секретар, дръж парапета здраво, че Лена гледа, от бая време не са я барали по гъза !!!