24rodopi.com/Общество
50 евроцента за час престой в „Синята зона“ и след 30 юни. 25 цента пък за 30 минути.
Напълно
очаквано и с пълно единодушие Общинският съвет прие предложението на кмета на
Кърджали Ерол Мюмюн.
Припомняме,
че цените за платено паркиране трябваше да се увеличат от 1-ви юли – едно евро
за час престой. В мотивите на кмета се посочи, че към момента тарифите са
обществено приемливи предвид финансовата ситуация в страната.















Хайде пак “браво, кмете!”
ОтговорИзтриванеПолза от та Зи Синя зона специално в Кж няма
ОтговорИзтриванеЩото, не живееш в центъра. Затова така мислиш.
ИзтриванеАбонаментите Ко става айде и тях?
ОтговорИзтриванеКъде отиват парите,защо не се казва?
ОтговорИзтриване