24rodopi.com/Общество

Сериозно напрежение назрява около известна дама, представяща се като доброволец, грижеща се за бездомни животни. Дамата с буйно поведение, определяно от потърпевши като "рекетьорско", вече е обект на сигнали, които ще бъдат изпратени до компетентните институции за разясняване на случая.

Както 24rodopi.com неведнъж писа досега, от години насам тя отправя искания към общински администрации за сключване на договори за полагане на грижи за животни, като при отказ следват остри атаки и клеветнически публикации в социалните мрежи срещу съответните институции и техни представители.

Запознати със случая твърдят, че същата жена събира кучета от различни населени места, като според сигналите част от животните впоследствие се предлагат за продажба. На този етап обаче тези твърдения не са официално потвърдени от компетентните органи. 

По информация на източници ни, предстои в прокуратурата да бъде внесен сигнал срещу нея за набеждаване, свързан с приписване на неизречени думи и неверни твърдения по адрес на други лица.

Share To:

24rodopi

Viber

Post A Comment:

17 comments so far,Add yours

  1. Анонимен26/6/26 16:04

    Кучетата са с повече права от хората,ако имате проблем с съседи почвате да гледате и храните кучета на терасата си или в дома си и проблема е решен,от опит го казвам

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен26/6/26 19:09

      Тук не става въпрос за правата на кучетата, а за наглото поведение на т.нар. „кучкарка“. Жената вероятно е озверяла от проблемите, които сама си създава. Да я озаптят - да не се агресира като някои кучета, които нападат хора. Или общинарите да и предложат работно място в новопостроения кучкарник ...

      Изтриване
  2. Анонимен26/6/26 16:10

    За да има набедяване трябва да е извършено пред надлежен орган и то за престъпление, а не клеветнически твърдения в социалните мрежи.

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимен26/6/26 16:15

    Хората са по важни от кучетата.Тези кучета разкъсват селскостопански животни кокошки.

    ОтговорИзтриване
  4. Анонимен26/6/26 16:41

    Толкова ли няма кой да и набие едни шамари и да я прати да пасе някъде?

    ОтговорИзтриване
  5. Анонимен26/6/26 16:51

    А бе тая няма ли най-накрая да я вкарат в психиатрията или в затвора!? Аман от ненормалници, които само мърсят въздуха в града!

    ОтговорИзтриване
  6. Анонимен26/6/26 16:59

    Тюркан Метин влиза в батака с двата крака

    ОтговорИзтриване
  7. Анонимен26/6/26 17:07

    Че как ще има потвърждение от компетентни органи ! От кого? Тях ги няма ! Те има друга работа - да следят местната власт !!! Намериха вола, сега търсят телето отдолу. Какви кучета, какви кучкарки ???

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен26/6/26 19:10

      Ха-ха, ми то местната власт трябва да се справи с проблема.

      Изтриване
  8. Анонимен26/6/26 17:47

    Всичко оправихме, та стигнахме до кучетата и приюти !! Някой замисля ли се колко бедни и гладни семейства има ??? Колко гладни дечица ??? Нима кучетата са по-важни от бъдещето на държавата ни а именно децата ? Излагате се .. не на омразата !!

    ОтговорИзтриване
  9. Анонимен26/6/26 17:49

    Преди 20-25 години проблема с кучетата се решаваше много лесно , наемаха се няколко ловджии в ранните часове да деня припаткваха 20-30 кучета и всичко беше ок но станахте големи еколози всички и европейци , после не се оплаквайте че има нахапани деца !!!

    ОтговорИзтриване
  10. Анонимен26/6/26 17:52

    Тази същата Танем Метин някой няма ли да и направи проверка или да я разследват ?? Какво само напада хората а прави далавера след далавера ??

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Анонимен26/6/26 19:13

      Да е само тая кучкарка, с мед да я намажеш. Ама то са толкова от тая порода колкото са и бездомните кучета. Всичките са психарки.

      Изтриване
  11. Анонимен26/6/26 18:28

    Не ги продава търси добри хора да ги осиновяват горкичките животинки

    ОтговорИзтриване
  12. Анонимен26/6/26 18:37

    Да ги продава, да печели и плаща данъци. Да не чака наготово.

    ОтговорИзтриване
  13. Анонимен26/6/26 19:26

    Тюркян изяде боя в село Лясковец от нашия кмет и от тогава не стъпва в района

    ОтговорИзтриване
  14. Анонимен26/6/26 20:03

    Аман от кучезащитници в тоя град.Кучкарките да си ги приберат в къщи,не да им купуват кюфтета и кренвирши , и да ги свъртат пред блокове и магазини.

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24rodopi.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24rodopi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24rodopi.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24rodopi.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24rodopi.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24rodopi.com не носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK I 24rodopi - FACEBOOK

Важно: Ползвайте материалите в 24rodopi.com, но ако уважавате труда на репортерите ни, които търсят новините на терен, цитирайте сайта. Ако поставите и линк към 24rodopi.com, нищо няма да загубите.

Администраторите на форума на rodopi24.blogspot.com пък призовават за толерантност и спазване на добрия тон под дописките. Те запазват правото си да ограничават или блокират публикуването на мнения.