24rodopi.com/Общество
Сериозно напрежение назрява около известна дама, представяща се като доброволец, грижеща се за бездомни животни. Дамата с буйно поведение, определяно от потърпевши като "рекетьорско", вече е обект на сигнали, които ще бъдат изпратени до компетентните институции за разясняване на случая.
Както 24rodopi.com неведнъж писа досега, от години насам тя отправя искания към общински администрации за сключване на договори за полагане на грижи за животни, като при отказ следват остри атаки и клеветнически публикации в социалните мрежи срещу съответните институции и техни представители.
Запознати със случая твърдят, че същата жена събира кучета от различни населени места, като според сигналите част от животните впоследствие се предлагат за продажба. На този етап обаче тези твърдения не са официално потвърдени от компетентните органи.
По информация на източници ни, предстои в прокуратурата да бъде внесен сигнал срещу нея за набеждаване, свързан с приписване на неизречени думи и неверни твърдения по адрес на други лица.















Кучетата са с повече права от хората,ако имате проблем с съседи почвате да гледате и храните кучета на терасата си или в дома си и проблема е решен,от опит го казвам
ОтговорИзтриванеТук не става въпрос за правата на кучетата, а за наглото поведение на т.нар. „кучкарка“. Жената вероятно е озверяла от проблемите, които сама си създава. Да я озаптят - да не се агресира като някои кучета, които нападат хора. Или общинарите да и предложат работно място в новопостроения кучкарник ...
ИзтриванеИдеята не е лоша, ще и предоставим клетка номер 13 в сектор А.
ИзтриванеЗа да има набедяване трябва да е извършено пред надлежен орган и то за престъпление, а не клеветнически твърдения в социалните мрежи.
ОтговорИзтриванеХората са по важни от кучетата.Тези кучета разкъсват селскостопански животни кокошки.
ОтговорИзтриванеТолкова ли няма кой да и набие едни шамари и да я прати да пасе някъде?
ОтговорИзтриванеА бе тая няма ли най-накрая да я вкарат в психиатрията или в затвора!? Аман от ненормалници, които само мърсят въздуха в града!
ОтговорИзтриванеТюркан Метин влиза в батака с двата крака
ОтговорИзтриванеЧе как ще има потвърждение от компетентни органи ! От кого? Тях ги няма ! Те има друга работа - да следят местната власт !!! Намериха вола, сега търсят телето отдолу. Какви кучета, какви кучкарки ???
ОтговорИзтриванеХа-ха, ми то местната власт трябва да се справи с проблема.
ИзтриванеВсичко оправихме, та стигнахме до кучетата и приюти !! Някой замисля ли се колко бедни и гладни семейства има ??? Колко гладни дечица ??? Нима кучетата са по-важни от бъдещето на държавата ни а именно децата ? Излагате се .. не на омразата !!
ОтговорИзтриванеПреди 20-25 години проблема с кучетата се решаваше много лесно , наемаха се няколко ловджии в ранните часове да деня припаткваха 20-30 кучета и всичко беше ок но станахте големи еколози всички и европейци , после не се оплаквайте че има нахапани деца !!!
ОтговорИзтриванеТази същата Танем Метин някой няма ли да и направи проверка или да я разследват ?? Какво само напада хората а прави далавера след далавера ??
ОтговорИзтриванеДа е само тая кучкарка, с мед да я намажеш. Ама то са толкова от тая порода колкото са и бездомните кучета. Всичките са психарки.
ИзтриванеНе ги продава търси добри хора да ги осиновяват горкичките животинки
ОтговорИзтриванети сериозно ли?!?!
ИзтриванеДа ги продава, да печели и плаща данъци. Да не чака наготово.
ОтговорИзтриванеТюркян изяде боя в село Лясковец от нашия кмет и от тогава не стъпва в района
ОтговорИзтриванеАман от кучезащитници в тоя град.Кучкарките да си ги приберат в къщи,не да им купуват кюфтета и кренвирши , и да ги свъртат пред блокове и магазини.
ОтговорИзтриване