24rodopi.com/Общество
50 евроцента за час престой в „Синята зона“ и след 30 юни. 25 цента пък за 30 минути.
Напълно
очаквано и с пълно единодушие Общинският съвет прие предложението на кмета на
Кърджали Ерол Мюмюн.
Припомняме,
че цените за платено паркиране трябваше да се увеличат от 1-ви юли – едно евро
за час престой. В мотивите на кмета се посочи, че към момента тарифите са
обществено приемливи предвид финансовата ситуация в страната.















Хайде пак “браво, кмете!”
ОтговорИзтриванеЗа софийския кмет е нали, бравото.
ИзтриванеПолза от та Зи Синя зона специално в Кж няма
ОтговорИзтриванеЩото, не живееш в центъра. Затова така мислиш.
ИзтриванеАнонимен26/6/26 19:29: И аз живея в центъра но с това деление на наши и ваши пак е анархия
ИзтриванеАбонаментите Ко става айде и тях?
ОтговорИзтриванеКъде отиват парите,защо не се казва?
ОтговорИзтриванеЕрол да не у длъжен да ти дава обяснение. Той ще измисли най доброто за тебе, ти бъди спокоен.
ИзтриванеНамирм честа за паркиране уикендите,а през седмицята е ужас,трудно намираш място,.-аз бих платил 2лв.но да има място в центъра като имам,работа
ОтговорИзтриванеУл.Средец защо е синя зона?
ОтговорИзтриванеЗа да питаш. Ти в общината за прости ли ги имаш?
ИзтриванеГражданите да ви гласуват на следващите избори,за да им угодите улички,кьор сокаци,поляни навсякъде синя зона,а ние селяните забравихме да се разхождаме в града защото няма къде да паркираме,преди нямаше синя зона хората бяха щастливи и оборот имаха заведенията,магазините,кафенетата а сега имат оборот само големите вериги които имат безплатен паркинг
ОтговорИзтриванеСпоко и от селата ще гласуват.
Изтриване