24rodopi.com/Общество
По родното море пари само за въздух още не са започнали да искат. А и колко ли ще направят цената в евро?
Захождаш
с автомобила и още не си видял плажа, изскача отнякъде наперен братовчед на
някакъв орангутан, с „хюмнетка“ през кръста, и иска пари. Даваш.
Как е в
Гърция.
Паркингите
са безплатни, места бол дори в горичките край плажовете и… автомобилна окупация
от страна на нашенци. Безплатно е дори под дърветата. Под сянката става и за
бивакуване, както това правят и редица гърци. Вадят се походните маси, столове,
напитки от хладилните чанти…
Позволено
е, стига да не се правят мизерии.
На снимките: Гръцки „лагер“ и пловдивски бус















Затова няма да има курортисти на нашето море
ОтговорИзтриванеКой ходи на това Лайноморие е? Скубят само народа, ачове.
ОтговорИзтриване